Venkovní stínící paraván SHADES OF VENICE - vysoký

Cena za kus bez DPH
60 219 CZK
Cena za kus včetně DPH
72 865CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
72 865
Dostupnost: Do 9 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
SABA

Designový domov SABA Kvalitní a stylový italský nábytek Saba je italská společnost založená v roce 1988. Značka se zaměřuje na výrobu nábytku pro domácí interiéry a proslula...

DESIGN:
Marco Zito
Marco Zito

Marco Zito se narodil v roce 1966. Živí se jako architekt a promoval u Vittoria Gregottiho na IUAV v roce 1994. Od devadesátých let vyučuje průmyslový design na Fakultě designu a umění IUAV...

Vysoký stínící paraván Shades of Venice

Venkovní oáza klidu

Designér Marco Zito se nechal k vytvoření Shades of Venice inspirovat Benátkami, kde vystudoval svůj obor. Paravány nesou typické barvy Itálie, pomohou oddělit prostory a vnést do prostoru zajímavý prvek. Nabízí nekonečné možnosti kombinací a stylingu exteriéru i interiéru. Jsou tvořeny proplétanými námořnickými 4 mm silnými lanky uchycenými do kovové konstrukce. Vybírat můžete ze čtyř provedení a v nabídce máme i nižší variantu. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.  

Rozměry: 130 x 21 x 190 (šířka x hloubka x výška)

Vítejte v designovém světě SABA

Jedinečný charakter, prvotřídní materiály a ergonomické tvary. Tím se vyznačuje italská značka SABA, jež nabízí kvalitní sedačky, křesla, poufy, postele, židle i stolky. Tato společnost dbá na moderní postupy výroby kombinované s řemeslným zpracováním a zastává názor, že každý produkt by měl reagovat na potřeby zákazníka a vyvolávat emoce. Proto přichází s neotřelými řešeními a nebojí se experimentovat. 

Modulární systémy vyhoví potřebám každého prostoru


Jelikož pro náš e-shop vybíráme jen to nejlepší, rozhodli jsme se na vlastní kůži otestovat komfort modulárních sedacích souprav Saba. Jak se společnost odlišuje od konkurence a čím je výjimečná? O tom nám pověděl Juri Buttó, manažer exportu.  

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1300
Celková výška (mm) 1900
Tloušťka desky (mm) 10
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,7
Hmotnost produktu (kg) 22
Materiál kov, lano (Ø 4mm)
Venkovní použití Ano
Snímatelný potah Ano

Katalog
Saba_Shade of Venice20.pdf
SMagazine-S03-Saba2019_D.pdf
Saba_C05_052020.pdf
3D prvky
SHADE of VENICE_mm.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty