Telefonní budky SILENT ROOM od Narbutas jsou řešením zvukového i vizuálního soukromí v kanceláři

9. 1. 2023
Interiér

Inovativní provedení, současný design i maximální funkčnost. Z výroby značky Narbutas vychází ty nejkvalitnější a nejpropracovanější kousky do kanceláří velkého měřítka, coworkingových center i menších pracoven. Představujeme vám pokrokové telefonní budky SILENT ROOM, které se stanou útočištěm jak při videokonferenci pro jednotlivce, tak pro meeting celého týmu. Záleží jen na vás, jakou ze čtyř velikostí si vyberete.

Variabilita designu

Výsledná podoba je jen na vás, vašem vkusu a zbytku vybavení kanceláře. Čalounění může být jednobarevné nebo si můžete zvolit pro různé části rozdílné barvy. Vnitřní, případně i vnější laminátový panel včetně stolové desky je dostupný v dekorech dřeva a černé, bílé nebo šedé barvě. Dveře z tvrzeného skla jsou k dispozici s pravým nebo levým otvíráním. Fantazii se meze nekladou a vy se můžete stát svým vlastním designérem. Možnosti estetiky jsou více méně podobné pro všechny velikosti, jen se liší plochou použití. Pojďme se na jednotlivé modely podívat blíže.

M jako meeting

Potřebujete si promluvit mezi čtyřma očima nebo vyřešit společný úkol? Budka velikosti M je jako stvořená přesně pro takové schůzky. Stejně jako její menší sestra je vybavena elektrickou i USB zásuvkou a panel lze při umístění TV obrazovky využít i jako mediální stěnu. Držák televize je součástí varianty s nízkým či vysokým stolkem. S přehledem se na něj vejdou dva počítače i pořádný hrnek s nápojem. O pohodlné posezení se postarají dvě naproti sobě umístěné lavice s čalouněním podle vlastního výběru. Vybrat si ale můžete i variantu bez sezení a budku dovybavit nábytkem podle vlastního výběru. Skvělou volbou budou jednací židle AURA

Závazek k udržitelnosti

Firma Narbutas si už dlouho dobz zakládá na udržitelnosti. Desetiletou zárukou slibuje trvanlivost i minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí. Produkty částečně vznikají z recyklovaných desek, kovů a PET lahví. 100 % tkanin a výplňových pěn disponuje certifikátem OEKO-TEX 100 a použité laky jsou na vodní bázi. I balení zboží probíhá s ohledem na přírodu. Energie v manufaktuře je ekologická, částečně vyrobená vlastními silami. Šetří se také při topení a svícení. Kromě přírody společnost dbá i na pohodu zaměstnanců, jakožto jeden z nejdůležitějších faktorů produkce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení