Novinky v designu

Udržitelná a variabilní řada Costume vás uhrane svou praktičností i nápaditým designem!

15. 12. 2021
Novinky v designu

Modulární pohovka Costume, kterou pro Magis navrhl mnichovský průmyslový designér Stefan Diez, je vyrobena z recyklovaného plastu a navržena tak, aby ji uživatel mohl v případě potřeby snadno sestavit a rozložit, čímž umožňuje jednoduché čistění, opravu, či výměnu jednotlivých dílů. Třešničku na dortu pak tvoří osobitý design a nekonečné barevné možnosti. Pojďme se podívat, jak tato sedačka vznikala.

Modulová pohovka s nápaditým designem vás zkrátka okouzlí na první pohled. Svojí udržitelností ulevuje životnímu prostředí a zároveň zaručuje zákazníkovi dlouholetou životnost. „Společně s firmou Magis jsme vytvořili pohodlný, uživatelsky přívětivý a udržitelný sedací systém, který se dokáže přizpůsobit životním výkyvům, ale také potřebám budoucnosti,“ uvedl Diez. Není tedy divu, že je řada tak oblíbená. Vyzkoušejte i vy pohovku Costume a připojte se k ostatním spokojeným zákazníkům po celém světě.

+
Doporučujeme
Špičkový design
Oblíbené
Dětská židle PUPPY - malá
+
Doprava zdarma
Zrcadlo VITRAIL AC526

Zrcadlo VITRAIL AC526

MAGIS
12 937 CZK
+
Doprava zdarma
Novinka
Sedačka COSTUME dvoumístná s područkami
+
Doprava zdarma
Koberec VOLENTIERI CORNICE

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení