Vyšší efektivita a produktivita? Zařiďte si kancelář s kolekci ROUND a ZEDO od Narbutas.

19. 12. 2022
Interiér

Správně zvolený kancelářský nábytek má zásadní vliv na to, jak každý den žijeme a pracujeme. Může nám pomoci ušetřit nejedno zdravotní trápení a významně zlepšit naši pracovní efektivitu a výkon. Moderní a funkční kancelářský nábytek od renomovaných evropských výrobců vás ohromí technickými vychytávkami, širokou škálou praktického příslušenství i působivým vzhledem. Třeba jako novinkové kolekce od ZEDO a ROUND od Narbutas.

Nábytek vyladěný do posledního detailu

Dominantou kancelářského nábytku ZEDO je okrouhlá kovová podnož s barevným zakončením. Podnož také umožňuje nainstalovat ke stolu praktické příslušenství. Barevné provedení laminátové desky a lakované kovové podnože lze vybrat z bohaté palety odstínů a kreativně je vzájemně kombinovat. Nedílnou součástí stolů ZEDO jsou různé typy dvoubarevných kovových poliček, které lze budovat vertikálně nad plochou stolu. Díky poličkám vám z pracovní plochy zmizí řada drobných pomůcek, díky čemuž si udržíte stůl i mysl uklizené. Pracovní desku pak můžete také snáze čistit a dezinfikovat.

Potřebujete mít při práci nepřetržitě po ruce dokumenty, složky či různé potřeby? V řadě ROUND si k pracovnímu stolu můžete vybrat jednostranné nebo oboustranné úložné skříňky, které jsou mimořádně efektivní i v prostředí open space a sdílených pracovních prostor. V kolekci najdete otevřené i uzavřené skříňky, se zásuvkami, klasickými křídlovými i posuvnými dveřmi, které mohou být uzamykatelné. Skříňky jsou k dispozici pro tři výškové úrovně – základní úroveň ve výšce pracovní desky a další dvě, které lze na základ navrstvit. Kromě úložného komplexu tak získáte i jasně vymezené pracovní místo s dostatkem klidu a soukromí pro uživatele.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení