Přivítejte teplejší dny se značkou S•CAB

12. 3. 2021Články

Kvalitní nábytek, na kterém si můžete užívat pobyt na čerstvém vzduchu, i židle a křesla, na kterých můžete odpočívat v obývacím pokoji nebo v jídelně. Portfolio italské značky S•CAB vyjde vstříc všem vašim potřebám! Pojďte se s námi podívat na výběr těch nejlepších kousků do interiérů i exteriérů a propadněte i vy kouzlu firmy S•CAB.

Na zahrady i do plážových restaurací


První jarní den je už za dveřmi a my v Alaxu už se nemůžeme dočkat, až budeme moci relaxovat na zahradě a užívat si sluníčka. Moc dobře víme, že bez pořádného venkovního nábytku by to nebylo ono, a proto vám dnes představíme italskou firmu S•CAB. Její venkovní kolekce slaví návrat jara i léta a okouzlí vás svou praktičností, moderním designem a kvalitním provedením.

Na vlně minimalismu


Bez pořádného stolu si nedokážeme představit žádnou zahradní party ani sešlost s přáteli. Jídelní stůl PRANZO se stolovou deskou z laminátu je odolný a snadný na údržbu a zajisté vás potěší jeho rozkládací mechanismu. Díky němu si snadno stůl snadno zvětšíte z délky 160 cm na 210 cm. To oceníte především, pokud k vám často chodí návštěvy a vy potřebujete vytvořit extra místa k sezení. Stůl je také vhodný do  restaurací, které musí pružně reagovat na počet zákazníků.

Nestárnoucí klasika


Kolekce SI-SI navržena designéry ze studia Meneghello Paolelli Associati patří mezi nejoblíbenější a nejuniverzálnější kousky značky S•CAB. Řadu tvoří židle s kovovým rámem se sedákem a opěrákem z kovu nebo z mahagonového dřeva, vhodného pro venkovní využití. Elegantní a univerzální styl  židliček skvěle zapadne nejen na terasy, ale i do restaurací a bister, jelikož se produkty pyšní certifikátem CATAS, a proto jsou vhodné i do vysoce frekventovaných veřejných prostor.

Relax u bazénu


Kdo by po dlouhé zimě nechtěl ulehnout do pohodlného lehátka a chytat sluneční paprsky. Na lehátkách TAHITI a VELA to půjde jedna báseň. Oba plastové kousky jsou potažené prodyšnou a voděodolnou textilií, což z nich dělá ideální společníky k bazénu i na pláž. Opěrka disponuje 5 nastavitelnými polohami pro dosažení maximálního pohodlí a plusové body získají lehátky i za stohovatelnost. To vám umožní skládat lehátka na sebe, což vám usnadní uskladnění těchto modelů mimo sezónu.

Teplé dny přicházejí


Ať už si plánujete číst pod širou oblohou, pořádat oběd na zahradě pro vaše přátele a rodinu nebo se chystáte otevřít novou restauraci se zahrádkou, kolekce LISA je pro vás jako stvořená. Židle a barové stoličky pro venkovní využití najdete ve čtyřech podkolekcích - LISA FILÒ s ocelovou konstrukcí, která je originálně propletená extrémně pevným námořnickým lanem, LISA CLUB s vinylovými pásky, LISA TECHNOPOLYMER z plastu a LISA WATERPROOF s elegantním čalouněním pro outdoor. Kterou variantu zvolíte?

Další kousky pro vaše zahrady

Křeslo COCCOLONA

Křeslo COCCOLONA

Židle SUNSET

Židle SUNSET

Židle GINEVRA

Židle GINEVRA

Stůl TRIPÈ FIXED

Stůl TRIPÈ FIXED

Barová židle SUMMER

Barová židle SUMMER

Židle LADY B YELLOW

Židle LADY B YELLOW

Sofa OLIMPO

Sofa OLIMPO

Stůl LEO

Stůl LEO

Židle EMI

Židle EMI

Barová židle TRICK

Barová židle TRICK

OUTDOOR KATALOG


Zaujaly vás produkty, které jsme vám dnes představili? Stáhněte si outdoor katalog pro rok 2021, ve kterém najdete všechny nové kolekce venkovního nábytku.    

PROZKOUMAT DALŠÍ VENKOVNÍ KOUSKY

    

S•CAB nezapomíná ani na interiéry


Přestože najdete v portfoliu značky S•CAB velké množství venkovní nábytku, neznamená to, že by se firma soustředila výhradně na něj. Dřevěné židle ALICE NATURAL WOOD, látkou čalouněná křesla nebo poufy LISA LOUNGE, elegantní stoly METROPOLIS s dřevěnou podnoží. Nabídka je skutečně široká a vy si tak s touto značkou můžete vybavit vaše jídelny, kanceláře, restaurace i hotely. 

VŠECHNY PRODUKTY

Vše pro vaše interiéry

Barová židle LISA

Barová židle LISA

Židle ALICE WOOD NATURAL

Židle ALICE WOOD NATURAL

Židle ME

Židle ME

Židle VANITY

Židle VANITY

Židle ZEBRA TECHNOPOLYMER

Židle ZEBRA TECHNOPOLYMER

Židle GIULIA POP NATURAL

Židle GIULIA POP NATURAL

Židle YOU

Židle YOU

Křeslo NATURAL FINN

Křeslo NATURAL FINN

Židle ZEBRA POP NATURAL

Židle ZEBRA POP NATURAL

Křeslo LISA LOUNGE

Křeslo LISA LOUNGE

O společnosti


S•CAB je společnost Made-in-Italy, která již více než 60 let nabízí na mezinárodním trhu nábytek pro vnitřní a venkovní využití. Firma byla založená v roce 1957 Francescem Battagliou a již od samého počátku inovovala nábytkářský sektor tím, že nabízela židle, stoly, barové židle, poufy a lehátka, které se osvědčily jak v domácích interiérech, tak v komerčním světě. 

Dlouholetý úspěch značky vychází z důlěžitých hodnot společnosti - smyslu pro detail a snahy o nejvyšší kvalitu, která je spojena s rozsáhlým, efektivním a optimalizovaným výrobním procesem. Design všech produktů značky S•CAB je výsledkem práce odvedené s vášní, na které se podíleli mezinárodní architekti a designéři, kteří se značkou S•CAB spolupracovali a dokázali proměnit její know-how ​​v umění. Mezi architekty a designová studia spolupracující se značkou patří například Marcello Ziliani, Simone Micheli, Luisa Battaglia, Roberto Semprini nebo Mark Robson. V březnu 2021 se značka rozhodla vyměnit desítky let staré logo za modernější a příjemnější. Tento krok představuje bod obratu, obnovený impuls směrem k budoucnosti.

Udržitelnost


S•CAB podporuje povědomí o životním prostředí a snaží se omezovat plýtvání. Důkazem je jejich zavedený proces: použitý plast se nelikviduje, místo toho se použije znovu, čímž se redukuje množství potenciálně znečišťujících odpadních materiálů. Kolekce židlí GO GREEN je vyrobena z certifikovaného regenerovaného plastu získaného zpracováním a regenerací produktů pocházejících z recyklace. Prvními kousky vyrobené pomocí této ,,zelené" metody jsou designové židle Lisa Technopolymer, Lady B a ikonické židle Ginevra a Sai. Toto je pouze začátek, společnost usiluje o rozšíření výroby z udržitelných materiálů.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE