SCAB

Jednička na trhu SCAB Design 

Kvalitní italský nábytek

Italská firma S•CAB Design vznikla roku 1957 a dodnes se drží na pozici vedoucí italské značky. S•CAB je symbolem italské nábytkářské produkce a to především díky vysoké úrovni kreativity a citu zaměřenému na detail. Židle a stoly z dílen této společnosti jsou prodávány po celém světě. V jejich tvarech se snoubí principy krásy a funkčnosti. Samotné výrobě předchází výzkum v oblasti nových materiálů. Výrobní procesy, inovativní technologie a know how jsou silnými stránkami firmy S•CAB a právě díky nim se její nábytek prodává po celém světě. Ve spolupráci se S•CAB vám nabízíme designové plastové židle, které jsou maximálně funkční, dále barové židle a stoly do interiérů. Pro výrobky je charakteristická vysoká úroveň kvality materiálu a dobrý poměr cen, kvality a designu. Více informací se dočtete v našem článku.


O historii značky SCAB DesignS•CAB
je společnost Made-in-Italy, která již více než 60 let nabízí na mezinárodním trhu nábytek pro vnitřní a venkovní vybavení. Společnost byla založená v roce 1957 Francescem Battagliou a již od samého počátku inovovala nábytkářský sektor tím, že nabízela židle, stoly, stoličky, poufy a lehátka, které se osvědčily jak v domácích interiérech, tak ve smluvním světě. Chcete firmu S•CAB poznat blíže? Podívejte se na korporátní video. 

 

S•CAB se dokáže perfektně integrovat a s přehledem a elegancí uspokojovat potřeby svých zákazníků. Dlouholetý úspěch značky vychází z důležitých hodnot společnosti - smyslu pro detail a snahy o nejvyšší kvalitu, která je spojena s rozsáhlým, efektivním a optimalizovaným výrobním procesem. Od produktů, které máte u sebe doma, po produkty využívané ve smluvním prostředí, od vnitřních prostor po venkovní - filozofie značky je patrná v každém výrobky. S•CAB interpretuje každý ze svých designových výtvorů jako inovativní způsob, jak propojit lidi s prostorem, ve kterém žijí.

Designéři ve službách SCAB


Design všech produktů značky S•CAB je výsledkem práce odvedené s vášní, na které se podíleli mezinárodní architekti a designéři, kteří se značkou S•CAB spolupracovali a dokázali proměnit její know-how ​​v umění. Mezi architekty, designéry a designová studia spolupracující se značkou S•CAB patří: Meneghello Paolelli Associati, RadiceOrlandini DesignStudio, Marcello Ziliani, Simone Micheli, Luisa Battaglia, Gialuca Passoti, Studio Zetas, Roberto Semprini nebo Mark Robson.  

Všechny produkty značky S•CAB jsou vyráběny v Itálii v souladu s nejvyššími standardy.

Technologie a smysl pro detail

Vytváření všech produktů probíhá ve třech různých výrobních jednotkách o celkové rozloze 85 000 m2. Všechny produkty z polykarbonátu, polypropylenu a polymeru jsou vyráběny na 30 vstřikovacích strojích provozovaných odborníky, kteří kombinují nejnovější technologie se smyslem pro detail a s láskou ke  starodávné řemeslné tradici. Společnost S•CAB se rozhodla investovat do alternativních ekologičtějších materiálů, proto dnes primárně používá ocel, dřevo a látku.

S•CAB Design vždy usiloval o dokonalost tvarů a kvalitu materiálů. Díky této volbě získala řada produktů certifikaci CATAS. Více o této certifikaci si můžete přečíst v našem článku

 

SCAB Go Green 

S•CAB podporuje povědomí o životním prostředí a omezuje plýtvání. Důkazem je zavedený proces, který společnost používá: použitý plast se nelikviduje, místo toho se použije znovu, čímž se redukuje množství potenciálně znečišťujících odpadních materiálů. Koloběh je následující: od suroviny k produktu, od produktu k odpadu, od odpadu po recyklovaný materiál, od recyklovaného materiálu po nový produkt. Takto vzniká kontinuální a trvalý cyklus opětovného používání. Kolekce židlí GO GREEN je vyrobena z certifikovaného regenerovaného plastu získaného zpracováním a regenerací produktů pocházejících z recyklace. Plast je certifikován jako recyklovaný a získaný za využití energie vyrobené z obnovitelných zdrojů. 

 

Nejprodávanější produkty S•CAB jsou nyní k dispozici v „zelené“ verzi z recyklovaného plastu

Prvními kousky vyrobené pomocí této ,,zelené" metody jsou oblíbené designové židle Lisa Technopolymer, Lady B, ikonické kousky Ginevra a Sai. To je pouze začátek, v budoucnu se jistě můžeme těšit na čím dál více ekologicky vyrobené výrobky z recyklovaného plastu v trendy barvách. To vše bez kompromisů v souladu s technickými standardy odolnosti, životnosti a stability.

Reference a projekty SCAB

Tento dům na řeckém ostrově Serifos nelze nazvat nijak jinak než pevností. Oceňujeme jeho kreativní koncept, který splývá s krajinou, a výběr přírodních materiálů, jako jsou kámen, dřevo a sklo v interiérech. Tento minimalistický přírodní design krásným způsobem rozbíjí kanárkově žluté barové židle Lisa.

Odolali byste sklence šampaňského nebo dobrého vína s tímto výhledem na západ slunce v italské Riva del Garda? K takovému dechberoucímu výhledu se zajisté hodí i krásný design. Bastione Lounge & Restaurant vsadil na vkusný a stylový design S•CAB a kromě již zmíněné barové stoličce Lisa zvolit také kousky z kolekce Summer v klasické elegantní černé barvě. 

Také by vás nenapadlo zkombinovat tmavě modrou a oranžovou? Kavárna Cesari v italském Rimini ale tuto kombinaci zvolila a byla to výhra!  Kavárna vsadila na design elegantní ve tvarech, zato crazy v barvách. Do interiéru zvolila židle Finn s originálním čalouněním i konstrukcí v živé oranžové a k tomu barové stoličky Trick Pop ve stejné barvě. Oba extravagantní kousky zjemňují klasické bílé bistro stolky Tiffany.

Zobrazit více
scab_newsbook2020.pdf
SCAB_DESIGN_Portfolio_Contrat2020.pdf
s-cab_catalogo2022_aff.pdf
s-cab_outdoor_gen22.pdf
newsbook_giugno_2022.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Výška (barové židle)
Typ podnože (stoly)
Výška podnože (stoly)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Výška (barové židle):
Typ podnože (stoly):
Výška podnože (stoly):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Oblíbené
Židle IGLOO s područkami
Doprava zdarma
Židle LISA s područkami
Doprava zdarma
Židle GIULIA POP NATURAL
Doprava zdarma
Židle YOU s kovovou podnoží
Doprava zdarma
Oblíbené
Židle DROP NATURAL

Židle DROP NATURAL

SCAB4 922 CZK
Doprava zdarma
Židle LISA

Židle LISA

SCAB8 193 CZK
Barová židle IGLOO, nízká
Lehátko VELA

Lehátko VELA

SCAB7 003 CZK
Oblíbené
Židle ISY ANTISHOCK

Židle ISY ANTISHOCK

SCAB2 709 CZK
Počet produktů  

Na jaké novinky se letos můžete těšit u firmy S•CAB?

Zobrazit více
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE