SCAB

SCAB Design - Leader italského nábytku

Italská firma SCAB Design vznikla roku 1957 a dodnes se drží na pozici vedoucí italské značky. SCAB je symbolem italské nábytkářské produkce a to především díky vysoké úrovni kreativity a citu zaměřenému na detail. Židle a stoly z dílen této společnosti jsou prodávány po celém světě. V jejich tvarech se snoubí principy krásy a funkčnosti. Samotné výrobě předchází výzkum v oblasti nových materiálů. Výrobní procesy, inovativní technologie a know how jsou silnými stránkami firmy SCAB Design a právě díky nim se její nábytek prodává po celém světě. Ve spolupráci se SCAB vám nabízíme designové plastové židle, které jsou maximálně funkční, dále barové židle a stoly do interiérů. Pro výrobky SCAB Design je charakteristická vysoká úroveň kvality materiálu a dobrý poměr cen, kvality a designu.


SCAB Design je společnost Made-in-Italy, která již více než 60 let nabízí na mezinárodním trhu nábytek pro vnitřní a venkovní vybavení. Společnost SCAB Design byla založená v roce 1957 Francescem Battagliou, již od samého počátku inovovala nábytkářský sektor tím, že nabízela židle, stoly, stoličky, poufy a lehátka, které se osvědčily jak v domácích interérech, tak ve smluvním světě. Chcete firmu SCAB poznat blíže? Podívejte se na korporátní video. 

 

SCAB se dokáže na perfektně integrovat a s předhledem a elegancí uspokojovat potřeby svých zákazníků. Dlouholetý úspěch značky vychází z důlěžitých hodnot společnosti - smyslu pro detail a snahy o nejvyšší kvalitu, která je spojena s rozsáhlým, efektivním a optimalizovaným výrobním procesem. Od produkty, které máte u sebe doma, po produkty využívané ve smluvním prostředí, od vnitřních prostor po venkovní - filozofie značky je patrná v každém výrobky.  SCAB Design interpretuje každý ze svých designových výtvorů jako inovativní způsob, jak propojit lidi s prostorem, ve kterém žijí.

Design všech produktů značky SCAB je výsledkem práce odvedené s vášní, na které se podíleli mezinárodní architekti a designéři, kteří se značkou SCAB spolupracovali a dokázali proměnit její know-how ​​v umění. Mezi architekty, designéry a designová studia spolupracující se značkou SCAB patří: Meneghello Paolelli Associati, RadiceOrlandini DesignStudio, Marcello Ziliani, Simone Micheli, Luisa Battaglia, Gialuca Passoti, Studio Zetas, Roberto Semprini nebo Mark Robson.  

Všechny produkty značky SCAB jsou vyráběny v Itálii v souladu s nejvyššími standardy.

Vytváření všech produktů probíhá ve třech různých výrobních jednotkách o celkové rozloze 85 000 m2. Všechny produkty z polykarbonátu, polypropylenu a polymeru jsou vyráběny na 30 vstřikovacích strojích provozovaných odborníky, kteří kombinují nejnovější technologie se smyslem pro detail a s láskou ke starodávné řemeslné tradici. Společnost SCAB Design se rozhodla investovat do alternativních ekologičtějších materiálů, proto dnes primárně používá ocel, dřevo a látku.

SCAB Design vždy usiloval o dokonalost tvarů a kvalitu materiálů. Díky této volbě získala řada produktů certifikaci CATAS. Více o této cerfikaci si můžete přečíst v našem článku

 

Go Green 

SCAB Design podporuje povědomí o životním prostředí a omezuje plýtvání. Důkazem je zavedený proces, který společnost používá: použitý plast se nelikviduje, místo toho se regenerovány a použije se znovu, čímž se redukuje množství potenciálně znečišťujících odpadních materiálů. Koloběh je následující: od suroviny k produktu, od produktu k odpadu, od odpadu po recyklovaný materiál, od recyklovaného materiálu po nový produkt. Vzniká kontinuální a trvalý cyklus opětovného používání. Kolekce židlí GO GREEN je vyrobena z certifikovaného regenerovaného plastu získaného zpracováním a regenerací produktů pocházejících z recyklace. Plast je certifikován jako recyklovaný a získaný za využití energie vyrobené z obnovitelných zdrojů. 

 

Nejprodávanější produkty SCAB Design jsou nyní k dispozici v „zelené“ verzi z recyklovaného plastu

Prvními kousky vyrobené pomocí této ,,zelené" metody jsou  oblíbené designové židle Lisa Technopolymer, Lady B, ikonické kousky Ginevra a Sai. To je pouze začátek, co má SCAB v plánu, v budoucnu se jistě můžeme těšit na čím dál více ekologicky vyrobených výrobky z recyklovaného plastu v trendy barvách. To vše bez kompromisů v souladu s technickými standardy odolnosti, životnosti a stability.

Zobrazit více
Scab Design - Download links May 2020.pdf
scab_newsbook2020.pdf
e_scab_outdoor_2020_web.pdf
SCAB_DESIGN_Portfolio_Contrat2020.pdf
e_scab_catalogo2020.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Výška (barové židle)
Typ podnože (stoly)
Výška podnože (stoly)
Typ stolu
Tvar stolu
Průměr (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Výška (barové židle):
Typ podnože (stoly):
Výška podnože (stoly):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Průměr (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Židle WAVE

Židle WAVE

SCAB3 602 CZK
Doprava zdarma
Židle WAVE s područkami
Židle SAI

Židle SAI

SCAB1 221 CZK
Oblíbené
Židle COKKA

Židle COKKA

SCAB2 076 CZK
Oblíbené
Židle TOP GIO

Židle TOP GIO

SCAB1 542 CZK
Doprava zdarma
Židle DIVA NATURAL

Židle DIVA NATURAL

SCAB4 131 CZK
Oblíbené
Židle IGLOO s područkami
Doprava zdarma
Barová židle DIAVOLETTO
Doprava zdarma
Barová židle ZOE

Barová židle ZOE

SCAB6 670 CZK
Doprava zdarma
Barová židle GIM

Barová židle GIM

SCAB1 966 CZK
Oblíbené
Barová židle FROG

Barová židle FROG

SCAB3 807 CZK
Doprava zdarma
Stůl RAFFAELLO

Stůl RAFFAELLO

SCAB3 130 CZK
Stůl OLLY

Stůl OLLY

SCAB1 510 CZK
Oblíbené
Barová židle IGLOO H74
Doprava zdarma
Oblíbené
Barová židle WAVE

Barová židle WAVE

SCAB4 467 CZK
Židle LUCREZIA

Židle LUCREZIA

SCAB1 510 CZK
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE