Konec open space? Rozhodně ne! Vytvořte si bezpečné kancelářské prostory s MY SPACE.

20. 11. 2020Články

Kanceláře teď zejí prázdnotou a lidé se potýkají s pracovními úkoly z bezpečí jejich domovů. Koronavirová nákaza úplně změnila pracovní návyky a i po jejím ukončení se dá očekávat, že nic nebude jako dřív. Znamená to, že odzvonilo open space? 

V několika posledních letech se plocha, na které zaměstanci vykonávali svou činnost, stále zmenšovala a soukromí se stalo vzácnou komoditou. Epidemie ale dala práci v přeplněných kanceláří červenou. V open space kancelářích se nákaza totiž velmi snadno přenášela, a proto bylo třeba učinit důležité změny. Neznamená to ale, že by v budoucnu nebylo možné pracovat na otevřených pracovních stanicích. Jedním z řešení je modulární systém akustických panelů MY SPACE. Sepsali jsme pro vás několik důvodů, proč jsou zrovna tyto panely a stoly od značky Narbutas tím správným řešením pro open space.


Nekonečné množství kombinací


Malé kanceláře i rozlehlé coworkingové prostory. Modulární systém panelů MY SPACE nabízí širokou škálu konfigurací, díky kterým si ho můžete plně přizpůsobit vašim interiérům. Potřebuje jen oddělit dva pracovní stoly nebo se chystáte rozčlenit celou kancelář? Tyto paravány vám umožní vytvořit pohodlné pracoviště přesně podle vašich představ. Je jen na vás, jaké rozměry vyberete, a zda zvolíte variantu se stolovými deskami nebo bez nich. Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás, náš tým profesionálů vám s tím velmi rád pomůžeme. 

Snadná montáž a použití


Nikdo z nás nechce trávit hodiny zkoumáním návodu a nakonec rozčileně koukat na nepovedený výsledek. S MY SPACE se vám tohle nestane. Montáž zvládne úplně každý a jednoduché sestavení konstrukce umožňuje rychlé přizpůsobení měnícím se potřebám. Stejně tak jsme si vědomi zvýšených hygienických opatřeních, která se stala součástí našich životů. Panely jsou čalouněné látkou, která podle průzkumů nepatří mezi hlavní nositele virusu. Jak jí správně čistit naleznete v našem článku

Osvědčené akustické vlastnosti


Také se vám velmi špatně pracuje, když kolem sebe slyšíte dalších deset hlasů? Pokud mozek podvědomě zpracovává mnoho rozdílných zvukových podnětů, nedokáže se plně soustředit na hlavní činnost a spotřebovává více energie. Výsledkem je zvýšená únava a náchylnost ke stresu. Akustické panely za vás tento problém vyřeší. MY SPACE jsou vyplněny speciální pěnou pohlcující zvuk a potaženy čalouněním podle vašeho výběru. Tento produkt vyhovuje akustické třídě C a byl testován nezávislou laboratoří akustiky.

Chcete-li dosáhnout těch nejlepších pracovních podmínek, doporučujeme paravány MY SPACE doplnit i o nástěnné nebo stropní akustické panely. Jejich speciální konstrukce se postará o pohlcování nežádoucích zvuků. Díky ní nedochází k odrážení hlasů od tvrdých povrchů, jako jsou sklo, plast nebo kov. Dochází tak k eliminaci zvuků a ke zvýšení akustické pohody, což má za výsledek lepší soustředění a vytváření zdravějších pracovních návyků. 

Hravé barevné kombinace


Na designu záleží! Přizpůsobte si vzhled panelů MY SPACE tak, aby odrážely osobnost vaší firmy. Vybírat můžete z velkého množství barevného čalounění a je jen na vás, jestli vyberete obě strany panelu ve stejné barvě nebo zvolíte dvě různé. Tímto stylem můžete třeba vizuálně odlišit různé týmy. Nezapomeňte ani na typologii barev. Stimulační barvy zvyšující energii se hodí do konferenčních prostor, naopak relaxační barvy fungují v oblastech pro odpočinek.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE