Kancelářský nábytek MOVE: Vyšperkujte svůj tah na branku!

Dnešní pracovní prostředí se rychle mění a vyvíjí. Některé z těchto změn se vyskytují ve formě trendů v designu na pracovišti, nelze opomenout ani samotné styly řízení. Být úspěšným lídrem vyžaduje empatii a schopnost motivovat zaměstnance k růstu spolu se společností. Dnes musí manažeři rozhodovat o zásadních věcech, které utvářejí budoucnost: způsob, jakým budou zaměstnanci pracovat, výběr produktů nebo služeb, které budou nabízet zákazníkům, a způsob, jakým společnost přispěje životnímu prostředí. Pro dosažení nejlepších výsledků je nezbytné inspirativní a pohodlné pracoviště. Řešení? MOVE je minimalistický, elegantní a funkční systém exekutivního kancelářského nábytku od litevské firmy NARBUTAS, kterým by se ve své kanceláři měl obklopit každý moderní lídr!

Zdraví je vaše největší bohatství


Zvýšený zájem o zdravý životní styl vyvolal poptávku po ergonomických řešeních. Ergonomie se stala synonymem pro moderní kancelářské prostředí a exekutivní prostory. Manažer je vzorem, koučem a motivátorem, který řídí a může inspirovat své zaměstnance. Systém kancelářského nábytku MOVE Executive kombinuje to nejlepší z ergonomie a špičkové technologie a je navržen pro aktivní vedoucí pracovníky.

Výškově stavitelný stůl, jakožto základní stavební kámen této řady, může být nastaven mezi 74 cm až 130 cm, takže jej lze snadno přizpůsobit osobním potřebám.

Minimalismus jako atribut nového luxusu


Výrazným rysem exekutivního kancelářského nábytku MOVE je jeho vyspělý a minimalistický design. Čisté, elegantní linie, plynulé přechody a jemné kombinace materiálů zaručují silný vizuální efekt v každé kanceláři. Povrchová úprava HPL Fenix, přírodní dub, jasan nebo ořechová dýha a leštěné nerezové povrchy tvoří harmonický celek a vytvářejí dojem jemného luxusu.

Na každém detailu záleží


MOVE je řada produktů vysoké kvality, která vyniká nekompromisními standardy dokonalosti v řemeslné výrobě. Zakřivené dřevěné povrchy jsou tvarovány za použití tradičních výrobních metod a podle nejvyšších standardů kvality. Části různých materiálů jsou propojeny s ohledem na každý detail. Knihovny a skříně mají výřezy se zaoblenými hranami pro pohodlné otevírání místo běžných úchytek. Každý materiál, každé řešení, které je ztělesněním této nábytkové řady, bylo vybráno tak, aby uživatelům poskytovalo co nejlepší zážitek.

Zbavte svůj pracovní prostor nepořádku!


Pracovní stoly MOVE mají vestavěnou napájecí jednotku 110-230V střídavého proudu. Skryté kabely jsou přístupné otevřením elegantního minimalistického víka. Jsou vedeny jemným trojúhelníkovým otvorem s originálním krytem v barvě stolové desky. Stoly MOVE mají také zabudovanou nejlepší bezdrátovou nabíječku Qi ve své třídě (15 W) pro vaše chytré telefony nebo tablety (za příplatek).

Mějte po ruce vše, co potřebujete


Kromě pevných nebo výškově nastavitelných pracovních stolů zahrnuje řada exekutivního nábytku MOVE také řešení úložných prostor, díky nimž zůstanou vaše kancelářské potřeby a osobní věci vždy po ruce. Zásuvky v komodách se speciálními vložkami zajistí dobře organizovaný pracovní prostor. Pomocí všech prvků z této nábytkové řady, včetně stolu, knihovny, skříní a polic, můžete vytvořit reprezentativní a funkční pracovní prostor. Nábytkový systém MOVE je navržen tak, aby splňoval i ty nejnáročnější potřeby manažerských kanceláří.

Chcete si prohlédnout výškově stavitelný stůl MOVE? Přijďte na Designblok do našeho stánku P.07 ve dnech 17. - 21. 10. 2019. Těšíme se na vaši návštěvu!

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE