Airnova: Designová láska na první pohled

22. 4. 2021Články

Kvalita, pečlivé zpracování a inovativní design, to vše definuje italskou společnost Airnova. Přidejte k tomu ještě italský šmrnc a lehkost a získáte sedací nábytek, který je unikátní, designový, ale přesto neskutečně pohodlný. Pojďme společně nahlédnout do jejich portfolia, ve kterém dominují barové a jídelní židle a pohodlná křesla.


O společnosti


Značka Airnova byla založena v roce 1989 v designové čtvrti Udine v severovýchodní Itálii. Specializuje se na výrobu koženého a kovového nábytku pro domácí i komerční použití a momentálně nabízí přes 150 produktů. Všechny jsou vyráběny z těch nejkvalitnější materiálů, jako jsou usně, a splňují nejvyšší mezinárodní standardy kvality. Tomu také odpovídá získaná certifikace ISO 9001. Fázi samotného návrhu až po tvorbu prototypu sleduje krok za krokem tým specialistů. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty se silnou řemeslnou identitou, které dodají každému interiéru punc jedinečnosti.

Malé věci s velkým nápadem


Inovace, nápady a neobvyklé kombinace, to jsou silné stránky Airnovy, která je pod taktovkou designéra a kreativního ředitele Gian Paolo Veniera jednou z prestižních značek italského nábytku. A to zejména proto, že každý kousek nábytku je vyráběn s maximální péčí a láskou – tak jak to je třeba u exkluzivní kolekce GRETA. Židle zaujmou svou bytelnou kovovou konstrukcí, která podpírá pohodlný a bohatě plněný sedák, na kterém se vám bude sedět jako na obláčku. Její neotřelý design povýší vaše interiéry na novou úroveň. 

Křeslo, které má křídla


Jednou z lahůdek, kterou můžete využít do realizací trendy hotelů či jiných komerčních prostor, je křeslo WING. To vás hned na první pohled uchvátí atypickým futuristickým provedením, které našlo inspiraci v říši zvířat, konkrétně u ptáků a jejich majestátních křídel. Stabilní kovovou konstrukci doplňuje kůží čalouněný sedák s elegantní dřevěnou lištou. Pohodlné křeslo pochází z dílny dánského návrháře Henrika Sørig Thomsena, který ve své tvorbě kombinuje dánskou preciznost s italskou lehkostí. 

Luxus v hravém podání


Neobejde se bez nich restaurace, hotelová recepce, bar ani moderní jídelny. Řeč je o klasických a barových židlích. Kolekci ALEXIA ocení především zastánci elegance a nadčasového designu, kteří si chtějí dopřát vždy něco lepšího. Židličky s kovovou konstrukcí zcela potaženou kůží se ihned stanou dominantou jakéhokoli prostoru. Minimalisté ocení širokou nabídku hnědých, šedých a černých tónů, zatímco červené, žluté a oranžové provedení okouzlí milovníky výrazných barev a  extravagance.

Další designové chuťovky z dílny Airnova

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE