Cena za kus bez DPH
27 286 CZK
Cena za kus včetně DPH
33 016CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
33 016
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Kůže Genuine
Výrobce:
AIRNOVA

Design pod kůží značky AIRNOVA Kožený a kovový nábytek Společnost Airnova , založená v roce 1989 ve čtvrti Udine, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku pro...

DESIGN:
Kosmos Project
Kosmos Project

Designová dvojice Ewa Bochen a Maciej Jelski vznikla v roce 2006 a často používá provokativní tvorbu k „vyvolání emocí v divákovi“. Navrhli například hřeben na vlasy připomínající prachovku a...

Designové houpací křeslo Lulú

Relaxace nejvyšší úrovně

Designový kousek Lulú je houpací křeslo, které dodá nádech historie každému interiéru a kombinuje s modernistickým designem. Příjemné čalounění a měkké sedadlo vám dodá pohodlí a učiní křeslo ústředním bodem u krbu nebo v dětském pokoji. Sedadlo je ve tvaru skořepiny, do které lehce zapadnete a nebudete chtít vstát. Dodejte svému interiéru nádech moderního designu. Židle má bohatou paletu barev čalounění a můžete ji tak dokonale přizpůsobit vašemu interiéru.  

Airnova ve stylu Itálie

Společnost Airnova, založená v roce 1989 v designové čtvrti Udine díky intuici Daniele Furlana, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku. Kombinuje nadčasovou eleganci s pokračující inovací technologií, forem a materiálů. Bohatý katalog se skládá z několika desítek produktů, které získávají přidanou hodnotu z používání prémiových italských usní. Podlehněte kouzlu italského nábytku.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 1010
Celková výška (mm) 640
Výška sedáku (mm) 350
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,62
Hmotnost produktu (kg) 20,5
Materiál Kůže

Katalog
Airnova_catalogue_2021 LR.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony