Křeslo ML-125

Cena za kus bez DPH
19 301 CZK
Cena za kus včetně DPH
23 354CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
23 354
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Kůže Genuine
Výrobce:
AIRNOVA - logo

Design pod kůží Společnost Airnova , založená v roce 1989 ve čtvrti Udine, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku pro domácnosti i smluvní trhy. Bohatá nabídka se...

DESIGN:
Airlab
Airlab

Airlab je interní oddělení výzkumu a vývoje společnosti AIRNOVA . Tým, který je neustále v souladu s nejnovějšími technologickými inovacemi a trendy v moderním stylu, kombinuje vývoj konceptu...

Úžasné designové křeslo ML-125

Posezení jako pro krále

Dokonalé křeslo ML-125 je designovou lahůdkou, která ozvláštní každý interiér. Posezení v tomto křesle je opravdovým zážitkem. Elegance a minimalismus, spolu s dokonalým zpracováním charakterizuje toto křeslo. Kombinuje odstín barev, linií a materiálů s jemností a kombinuje zaoblenou chromovou ocel s kůží pro moderní efekt. Dodejte svému interiéru nádech moderního designu. Židle má bohatou paletu barev čalounění a můžete ji tak dokonale přizpůsobit vašemu interiéru.  

Airnova ve stylu Itálie

Společnost Airnova, založená v roce 1989 v designové čtvrti Udine díky intuici Daniele Furlana, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku. Kombinuje nadčasovou eleganci s pokračující inovací technologií, forem a materiálů. Bohatý katalog se skládá z několika desítek produktů, které získávají přidanou hodnotu z používání prémiových italských usní. Podlehněte kouzlu italského nábytku.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 650
Hloubka (délka) (mm) 540
Celková výška (mm) 880
Výška sedáku (mm) 480
Hmotnost produktu (kg) 13,5
Objem balení (m3) 0,36
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Kůže

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE