Akustická pohoda za každých okolností se značkou Narbutas

16. 1. 2023
Interiér

Otevřené prostory současných kanceláří nabízejí spoustu výhod. Jedním z mínusů je ale postrádání soukromí a spoustu rušivých elementů. Negativní dopad na soustředění, produktivitu a kreativitu lze řešit sofistikovaným nábytkem zlepšujícím zvukový komfort a litevská společnost Narbutas je v tomto oboru opravdovým specialistou. Vítejte ve světě akustického nábytku, panelů i paravánů z inovativních materiálů.

Nadčasová kolekce ZEDO

Exkluzivní akustické panely ZEDO PET pomohou vyřešit jak vizuální, tak zvukové soukromí pro zaměstnance. Opticky rozdělí prostor a lze je snadno a rychle umístit mezi jednotlivé stoly či na jejich hranu. Mezistolové, čelní nebo boční paravány jsou dostupné v několika barvách. Atypické ohýbání plsti zakrývá nosnou konstrukci i kabelový žlab a vodiče, což přidává plusové body na účet estetiky. Hravým a funkčním prvkem je také kovová magnetická tabule nebo polička. Oba komplementy jsou dostupné v několika barevných lacích, každý pracovník si tak může vytvořit své malé personalizované zákoutí.

ARTWORK PARTITION se hodí i na optické rozdělení místnosti. Tyto panely se dají zavěsit dvěma způsoby a jsou dostupné v několika velikostech i vzorech perforace. Jak už sám název napovídá, model CLOUD svým tvarem evokuje jakýsi “oblak” a lze ho zavěsit ze stropu například nad jednací stůl, kde pomůže pohltit nežádoucí zvuky. TILES zvelebí stěny pracovních i odpočinkových zón, recepce či chodby. Vybírat můžete ze čtverců, hexagonů, trojúhelníků nebo obdélníků. Součástí každé sady jsou tři kusy a montážní sada. Z jednotlivých dlaždiček si sami můžete poskládat jednobarevnou či monochromatickou mozaiku, která oživí zdi a ještě pomůže zvýšit míru zvukové pohody pro soustředění na plnění povinností.

Výškově nastavitelné i pevné stolní paravány nabízí kolekce MODUS. Chrání před obecným šumem všedního pracovního dne a je vytvořený pro systém stolů MOTION. Konstrukce těchto panelů umožňuje výběr dvou barev čalounění. Jedna strana tedy může být v souladu s firemním prostředím, a tu druhou si každý zaměstnanec může personalizovat k obrazu svému. V případě dvou naproti sedících kolegů, kteří se neshodnou na oblíbené barvě, je tento systém ideální. Kromě stolních zástěn v kolekci najdete také stropní nebo nástěnné zástupce. K dispozici je také závěsný model, který lze jednoduše upevnit pomocí nastavitelných lanek. Minimalistický vzhled a maximalistická funkčnost se dostaví ihned.

Východiskem pro moderní open space je také rozsáhlá kolekce MY SPACE. Pomocí panelů, akustických sestav, různých desek stolů si snadno poskládáte svůj vlastní prostor. Různé spoje stěn dávají volnost, snadno se montují i přemisťují. Flexibilita designu i velikostí, výtečné protihlukové vlastnosti testované nezávislou laboratoří i technické vychytávky v podobě elektrických zásuvek a USB napájením usnadní každodenní fungování. Podobným způsobem funguje také oblíbená kolekce JAZZ SILENT, doplněná sedacími prvky JAZZ CHILL od designérského dua STRAND+HVASS. Sami si můžete vnitřek boxu dovybavit podle svých představ a útočiště vhodné k soustředění je na světě.

Pro náročné: Telefonní budky SILENT ROOM

Myslíte, že jsme již vyčerpali všechny možnosti řešení akustické pohody a soukromí? To by nebyla značka Narbutas, aby pro své klienty neměla nachystanou ještě další vychytávku plnou variant. Telefonní budka SILENT ROOM ve čtyřech různých velikostech (S, M, L a XL) a s nekonečnými možnostmi designového i technického provedení je vysoce reprezentativním kouskem určeným pro maximální komfort. Propracované LED osvětlení, tichá ventilace, možnost rezervačního systému, elektrické zásuvky, USB napájení i zakomponovaný nábytek jde ruku v ruce se snadnou montáží a estetickou hodnotou. Co víc si přát?

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení