Barový stul JAZZ

Cena za kus bez DPH
7 707 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 325CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 325
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

DESIGN:
Christina Strand & Niels Hvass
Christina Strand & Niels Hvass

Designérské studio nesoucí název podle jejich zakladatelů Nielse Hvass a Christiny Strand vzniklo roku 1998 v dánském Kodani. Už rok poté začalo pracovat pro společnost Tranekaer Furniture ,...

Minimalistický barový stůl JAZZ 

do vašich kanceláří i jídelen


Sháníte nový kousek do vaší jídelny nebo do kanceláře? Barový stolek JAZZ s deskou z melaminu a s lakovanou podnoží je pro vás tím pravým ořechovým. K dostání je ve dvou velikostech, a díky svému nadčasovému designu se hodí do všech komerčních i bytových prostorů.


Systém barových stolů NOVA, NOVA WOOD, JAZZ A LIGHT


Možná si říkáte, že na výběru barového stolu není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ podnože, na dalších důležité komponenty a na to, aby se vám na něm pohodlně pracovalo. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti barových stolů. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.


Materiál

Všechny stoly jsou vyrobeny z melaminu o tloušťce 25 mm s 2 mm ABS hranou a stojí buď na lakované podnoži nebo na podnoži z masivního jasanového dřeva.

Rozměry

Minimalistické stoly NOVA, NOVA WOOD, JAZZ a LIGHT jsou k dispozici v několika různých rozměrech, takže se snadno přizpůsobí vašim kancelářím a pracovnám. Jednotlivé kousky můžete mezi sebou hravě kombinovat a vytvářet tak harmonické celky.A nyní je to již na vašem výběru!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1800
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 900;1030
Záruka (měsíce) 36
Objem balení (m3) 0,29
Hmotnost produktu (kg) 50

Katalog
narbutas-katalog-jazz.pdf
Technical information_High tables_EN.pdf
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
JAZZ-high-tables.7z
download - 2021-04-16T103254.849.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE