Montbel: Jedinečný nábytek z rukou italských mistrů řemesla

11. 9. 2023
Interiér

Produkty značky Montbel jsou rozpoznatelné na první pohled. Autentický design plný barev a očividná kvalita se zapisují do každé sedačky, křesla, židle i stolu. Každá část dřeva, kovu i čalounění prochází pod lidskýma rukama a tím získává přidanou hodnotu. Vzhled i kvalita reaguje na současné potřeby klientů a v průběhu let se neustále zlepšuje. Seznamte se s novinkami i stálicemi výrobce, jehož kousky zdobí byty i podniky napříč kontinenty.

Křehké okvětní plátky růže se staly inspirací pro design i název sofistikované řady ROSE. Zdánlivě jednoduše tvarovaná skořepina se stane luxusním útočištěm jak ve vašem obýváku, tak v hotelovém pokoji nebo útulné kavárně. Nespočet barevných variant, různé tvary a výšky opěráku s řasením, prošíváním i bez ozdob a podnož z bukového dřeva nebo lakovaného kovu umožňuje navrhnout si výslednou podobu přesně podle vlastních představ. A kdyby to nestačilo, existuje možnost čalounění vlastním materiálem. Ať už zvolíte pastelové, neutrální nebo zářivé barvy čalounění, kolekce ROSE vždy rozzáří váš interiér. 

Lehký závan skandinávského stylu se dotkl oblíbeného evergreenu DANIELLE. Jedinečná silueta se přizpůsobí nárokům lidského těla a splňuje ergonomické požadavky. Pohovka, křesla, jídelní i barové židle disponují kovovou, dřevěnou nebo otočnou podnoží. Touhu po odpočinku v náruči pohodlných křivek ve vás rozvlní křesla i židle WAVE. Kombinace dřeva a odolného čalounění nikdy nebude pasé a vy si tak budete této čisté estetiky užívat po dlouhá léta. Do posledního detailu propracované jídelní židle s područkami i bez nich, křesla nebo barovky vybaví domácnost či komerční prostory a každou společenskou příležitost posune na přepychovou úroveň.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení