Sedačka STAR 04451

Cena za kus bez DPH
200 573 CZK
Cena za kus včetně DPH
242 693CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
242 693
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Seta
Advan
Danzi
Perla
Uni
Extrema
Super
Bolle
Luna
Popi
Polo
Výrobce:
MONTBEL - logo

Komfortní nábytek MONTBEL Trvanlivý italský design Italská společnost MONTBEL byla založena roku 1959 Silvanem Montinou. Vyrábí židle, barové židle, stoly, křesla a pohovky a...

DESIGN:
Edi e Paolo Ciani
Edi e Paolo Ciani

Edi e Paolo Ciani jsou návrháři produktů a interiérů s italskými kořeny, kteří si založili vlastní studio Edi & Paolo Ciani Design , jež svým osobitým přístupem nepřestává překvapovat. Od...

Luxusní sedačka Star 04451

S naprosto unikátním designem

Sedačka STAR 04451 představuje nejen velmi pohodlné posezení, ale i umělecké dílo, na kterém se podíleli designéři Edi a Paolo Ciani. Měkká zahnutá vlna charakterizuje velkou oboustrannou pohovku, která se stane protagonistou důležitých prestižních prostor. Sedačka má čalouněný rám z překližky a plastové nožičky v hliníkové barvě. Čalounění sedačky je k dispozici v široké škále barev a materiálů - vybírat můžete z látek, koženek nebo kůží.  K dispozici také možnost čalounění ve Vašem vlastním materiálu. Sedačka Star najde své uplatnění především v hotelových a veřejných prostorách.

Značka MONTBEL

MONTBEL je italská společnost, vyrábějící židle, barové židle, stoly, křesla, poufy, pohovky i stoly, a tak v jejím portfoliu vždy najdete, co zrovna hledáte. Za značkou stojí tým designérů, který se snaží vytvořit nové nekonvenční tvary, které boří zažité představy o nábytku, či vdechnout klasickým designům nový život neotřelými detaily. Značka se pyšní nepřekonatelnou kvalitou, která zaručí dlouholetou životnost každého produktu. Zároveň navrhuje výrobky tak, aby byly co nejpohodlnější a jednoduše se přizpůsobily požadavkům lidského těla. MONTBEL respektuje přírodu a výběr dřeva pro svůj nábytek provádí procesem kontrolovaného odlesňování.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 3000
Hloubka (délka) (mm) 1600
Celková výška (mm) 1100
Výška sedáku (mm) 450
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 5,30
Hmotnost produktu (kg) 311

Katalog
MONTBEL_Catalogue_2021.pdf
Montbel - Katalog 2016.pdf
Catalog_VOL1_2019.pdf
Catalog_VOL2_2019.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE