Nadčasový luxus, nebo prokletí? Kvalitní kožený nábytek se správnou péčí vzkvétá!

22. 5. 2023
Interiér

Máte slabost pro luxusní kožený nábytek, ale zároveň se obáváte náročné a nákladné péče? Už nemusíte! Při správném výběru kvalitních kousků a zvládnutí několika základních postupů se investice do vytouženého kousku rozhodně vyplatí. Navíc jde o skvělou volbu i z hlediska udržitelnosti, kůže používaná při výrobě nábytku je druhotný odpad při výrobě masa a dá se snadno recyklovat. Vše, co potřebujete vědět o kůži v interiéru, vám přinášíme v dnešním článku.

V kolekci klasických a barových židlí ALEXIA se snoubí nadčasová elegance i novodobý look. Kovová konstrukce potažená kůží působí odvážně a dominantně za využití minimalistických prostředků. Široká barevná paleta pak bohatě uspokojí poptávku po střízlivosti i extravaganci.


Židle WIND vás okouzlí výrazným charakterem své siluety zcela zahalené v luxusní kůži. Modely uplatňují tužší typy kůže použité na kostru židlí a měkké varianty pro sedací části. Důmyslně tvarovaný sedák a opěrák vás tak uchlácholí překvapivým komfortem. 

Hravá kolekce židlí BRIT má tisíc tváří a nikdy vás nepřestane bavit! Ve variantě s elegantním prošíváním kombinujícím sametové knoflíky a kožený potah získáte kousek hodný šlechtického sídla, ve verzi patchwork zase postmoderní designovou lahůdku. Lehce prohnutá konstrukce z chromové oceli zůstává, její vnější kabát je však plně ve vašich rukou! Svatý grál mezi židlemi zosobňuje unikátní kolekce HOLY. Její zvlněné křivky korunované výraznými „uchy“ oceníte při široké škále příležitostí, v zasedačkách kanceláří i doma. Svérázné kousky s retro nádechem najdete v e-shopu ALAX s klasickou čtyřnohou i ližinovou podnoží.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení