Barová židle ALEXIA - SG

Cena za kus bez DPH
13 357 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 162CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 162
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Kůže Genuine
Kůže FP
prosím zvolte
Výrobce:
AIRNOVA

Design pod kůží značky AIRNOVA Kožený a kovový nábytek Společnost Airnova , založená v roce 1989 ve čtvrti Udine, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku pro...

DESIGN:
Airlab
Airlab

Airlab je interní oddělení výzkumu a vývoje společnosti AIRNOVA . Tým, který je neustále v souladu s nejnovějšími technologickými inovacemi a trendy v moderním stylu, kombinuje vývoj konceptu...

Stylová barová židle Alexia - SG

Neobyčejně lákavá kombinace

Elegantní barová židle Alexia - SG, která skvěle doplní váš interiér. Střízlivé linie definují Alexii, jejíž kovová konstrukce je zcela pokryta pevnou kůží, která je k dispozici v pravé a hrubé kůži z toskánska. Svým designem se stane výrazným prvkem vašeho obývacího pokoje. Měkké a příjemné tvary sedáku a opěradla, obě čalouněné, spočívají na dřevěné konstrukci. Díky speciálnímu zpracování zadní strany, exkluzivnímu pro Airnovu, se tuhá kůže stává polstrovaným potahem pro velké pohodlí. Barvu stehů a okraje lze upravit tak, aby odpovídala potahu. Židle je k dispozici v bohaté paletě barev čalounění. Můžete ji tak dokonale přizpůsobit vašemu interiéru. 

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Airnova ve stylu Itálie

Společnost Airnova, založená v roce 1989 v designové čtvrti Udine díky intuici Daniele Furlana, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku. Kombinuje nadčasovou eleganci s pokračující inovací technologií, forem a materiálů. Bohatý katalog se skládá z několika desítek produktů, které získávají přidanou hodnotu z používání prémiových italských usní. Podlehněte kouzlu italského nábytku.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 440
Hloubka (délka) (mm) 540
Celková výška (mm) 970 - 1070
Výška sedáku (mm) 650 - 750
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,32
Hmotnost produktu (kg) 11,5 - 12,5
Materiál Kůže

Katalog
Airnova_catalogue_2021 LR.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Židle ALEXIAŽidle ALEXIA

Židle ALEXIA

AIRNOVA13 948 CZK
Doprava zdarma
Židle ALEXIA - PŽidle ALEXIA - P

Židle ALEXIA - P

AIRNOVA16 750 CZK