MOTION Executive: Moderní stůl pro aktivní lídry

Musíte několik hodin denně sedět u pracovního stolu? Nezapomeňte se alespoň občas protáhnout a ideálně během dne měňte polohy. V poslední době se stále více doporučuje pracovat i ve stoje,správná ergonomie a uspořádání pracovního místa v nás totiž budí pozitivní emoce. Protože nejde jen o trend, ale především velký přínos pro naše zdraví, máme radost z novinky od firmy Narbutas. Tento model stolu s minimalistickým designem dotaženým do detailu reaguje na budování zdravých návyků při práci v kanceláři. Autoři návrhů zkrátka mysleli na benefity přirozeného pohybu, která má pozitivní vliv na naši duševní pohodu a pomáhá k lepší koncentraci

MOTION Executive je systém elektricky výškově nastavitelného stolu, designovaný pro pracovní prostředí aktivních lídrů. Tento stůl je kombinací elegance a promyšlené funkčnosti. 

Elegance a přiozenost, na tyto vlastnosti se tvůrci soustředili u každého detailu. Variantu s pracovní deskou z dýhy ocení především ti, kdo vyhledávají přirozený vzhled. Další variantou je zhotovení desky z melaminu. Na originalitě modelu přidává, že deska má mírně zkosenou hranu a postranní panel ji zdánlivě obaluje. 

Odhalte váš styl a individualitu

Odhalte váš styl a individualitu

Stůl si můžete sestavit tak, aby se hodil k vašemu interiéru i osobnosti. MOTION Executive může mít až 36 kombinací. Vloženou panelovou nohu dodáváme v černé, šedé nebo bílé barvě. Pro melaminové kombinace si můžete vybrat z 8 barev pro horní pracovní desku, kterou doplní panelová noha v bílé, černé nebo šedé perleti.

Neviditelný úložný prostor

Neviditelný úložný prostor

Úložný prostor MOTION Executive desk se skládá z několika podstavců v různých velikostech a provedení. Největší podstavec lze otevírat pomocí lehkého dotyku. Ani další čtyři podstavce nemají madla, což umocňuje koncept jednoduchého a čistého designu. Úložný prostor lze vyrobit v uzamykatelné variantě. 

Designeři se zaměřili a to, aby elektronika nebyla viditelná a kabely tak nerušily prostředí a krásný interiér kanceláře. Výsledkem je velmi funkční, ale na pohled jednoduchý design. Nejnižší možná poloha horní desky je 700 mm, zvednout ji lze až do výšky 1200 mm. Ovládat lze pomocí tlačítka nebo skrze aplikaci v chytrém telefonu. Nejoblíbenější polohu si můžete uložit. Pokude si to budete přát, aplikace LINAK vám připomene, že je čas změnit polohu. 

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE