Výškově stavitelný stůl MOTION EXECUTIVE - melamin

Cena za kus bez DPH
37 294 CZK
Cena za kus včetně DPH
45 126CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
45 126
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

Výškově nastavitelný stůl MOTION EXECUTIVE

Kvalita na prvním místě


Musíte několik hodin denně sedět u pracovního stolu? Nezapomínejte se protahovat a měnit pozice. Stále více se v poslední době doporučuje pracovat ve stoje, na což reaguje stůl MOTION EXECUTIVE. Tento elektronicky nastavitelný stolek je kombinací promyšlené funkčnosti a moderní elegance a vy si ho můžete sestavit tak, aby zapadl do vašich interiérů.

 

Rozměry: 
200 x 90 cm, výška 70-120 cm


                         

Jak vybrat výškově stavitelný stůl?


Rozsah zdvihu, mechanismus polohování, nosnost, příslušenství a design. Pří výběru polohovacího stolu musíte brát v potaz hned několik aspektů, což může být pěkný oříšek. Abychom vám jeho nákup co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás krátké video s nejdůležitějšími radami a tipy.


Stolový systém MOTION


Možná si říkáte, že na výběru stolu není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ podnože, na dalších důležité komponenty a na to, aby se vám na něm pohodlně pracovalo. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti výškově nastavitelných stolů. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.Materiál

Stoly MOTION EXECUTIVE jsou vyrobeny z melaminu nebo dýhy o tlouštce 25 mm v několika různých barevných provedení. Boční kontrastní panely jsou taktéž z melaminu, ale jen v černé, bílé nebo šedé barvě. 

Rozměry

Stůl MOTION EXECUTIVE je k dispozici v několika různých rozměrech a provedeních, takže se snadno přizpůsobí vašim kancelářím a pracovnám.


Tlačítka

Výšku stolu ovládáte pomocí tlačítek, která jsou k dispozici ve dvou provedeních. Stůl má dva motory a stolová deska, která unese až 80 kilogramů, se pohybuje rychlostí 38 mm/s.


Volitelné doplňky

Stůl si můžete přizpůsobit přesně vašim představám. Ke kousku je možné dokoupit třeba plstěnou podložku do zásuvky a další skvělé doplňky.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 700-1200
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 2000x900
Tloušťka desky (mm) 25
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,311
Hmotnost produktu (kg) 37
Materiál melamin, lakovaný kov

Katalog
narbutas-katalog-orgatec-2016.pdf
Technical-information_MOTION-Executive-sit-stand-desks_EN.pdf
MOTION-Executive-user-manual_EN.pdf
MOTION Executive_EN.pptx
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
MOTION-EXECUTIVE_melamine_autocad2004.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE