Výškove stavitelný stůl MOTION EXECUTIVE se skříňkou - dyha

Cena za kus bez DPH
81 106 CZK
Cena za kus včetně DPH
98 138CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
98 138
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

NARBUTAS- Vše pro vaši pracovnu Designový nábytek pro moderní kancelář NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí...

Výškově nastavitelný stůl MOTION EXECUTIVE

se skříňkou


Musíte několik hodin denně sedět u pracovního stolu? Nezapomínejte se protahovat a měnit pozice. Stále více se v poslední době doporučuje pracovat ve stoje, na což reaguje stůl MOTION EXECUTIVE se skříňkou z dýhy. Tento elektronicky nastavitelný stolek je kombinací promyšlené funkčnosti a moderní elegance a vy si ho můžete sestavit tak, aby zapadl do vašich interiérů.

 

Rozměry: 
200 x 90 cm, výška 70-120 cm


                         

Stolový systém MOTION


Možná si říkáte, že na výběru stolu není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ podnože, na dalších důležité komponenty a na to, aby se vám na něm pohodlně pracovalo. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti výškově nastavitelných stolů. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.


Materiál

Stoly MOTIONEXECUTIVE jsou vyrobeny z melaminu nebo dýhy o tlouštce 25 mm v několika různých barevných provedení. Boční kontrastní panely jsou taktéž z melaminu, ale jen v černé, bílé nebo šedé barvě. 

Rozměry

Stůl MOTION EXECUTIVE je k dispozici v několika různých rozměrech a provedeních, takže se snadno přizpůsobí vašim kancelářím a pracovnám.


Tlačítka

Výšku stolu ovládáte pomocí tlačítek, která jsou k dispozici ve dvou provedeních. Stůl má dva motory a stolová deska, která unese až 80 kilogramů, se pohybuje rychlostí 38 mm/s.


Volitelné doplňky

Stůl si můžete přizpůsobit přesně vašim představám. Ke kousku je možné dokoupit třeba plstěnou podložku do zásuvky a další skvělé doplňky.A nyní je to již na vašem výběru!

Celková výška (mm) 700-1200
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 2000x900
Materiál melamin, lakovaný kov
Tloušťka desky (mm) 25
Katalog
MOTION-Executive-user-manual_EN.pdf
MOTION Executive_EN.pptx
Technical-information_MOTION-Executive-sit-stand-desks_EN.pdf
3D prvky
MOTION-EXECUTIVE_melamine_autocad2004.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE