Hodiny jako funkční a designový doplněk: Inspirujte se u značek NOMON a PROGETTI

6. 3. 2023
Interiér

Rádi si během dne udržujete dokonalý přehled o čase, bez ohledu na to, zda se právě nacházíte doma, v kanceláři nebo ve veřejném prostoru? I v době všudypřítomných chytrých zařízení určitě oceníte analogové hodiny všeho druhu. Plní totiž hned dvě funkce najednou –⁠ informativní a designovou. Moderní nástěnné či stolní hodiny seženete v nespočtu podob, které se zaručeně osvědčí i jako stylová dekorace. Vyberte si ty pravé třeba mezi osvědčenými kousky od značek NOMON a PROGETTI.

Designové hodiny ATOMO jsou vysoce stylovou parafrází klasického budíku a zároveň důkazem, že i prověřený nadčasový design může překvapit. Konstrukce z ořechového dřeva, spočívající na třech stabilních nožičkách, zaujme skvostnou povrchovou úpravou z leštěné mosazi nebo grafitové oceli. Model je proto vhodný vystavit na dobře viditelném místě, kde jej budete moci každý den obdivovat. Další variantou jsou elegantní stolní hodiny OMEGA s robustní mosaznou či chromovanou konstrukcí. Pyšní se zdánlivě levitujícím strojkem a ručičkami s leštěnou povrchovou úpravou a budou vysílat jasný signál o vašem nekompromisním vkusu.

Avantgardní dřevěné hodiny DOBLE-O se pyšní hned dvojitou dřevěnou obručí a ručičkami ze vzácného tropického dřeva Wenge, které se vyznačuje pozoruhodnou čokoládovou kresbou. Svým syrovým vzhledem zaujmou ty, kteří upřednostňují jasnou strukturu a řád. Ořechové dřevo v hlavní roli, to je model JAZZ. V pravidelném rytmu se po masivní základně roztančí štíhlé zdvojené ručičky z leštěné mosazi, které na tmavém podkladu doslova září. Designové hodiny ESLABÓN připomínají jednoduchou kladku. Tento rozverný kousek je zavěšen na dřevěné stopce pomocí mosazné obruče. Robustní ořechový nebo dubový ciferník doplňují kontrastní mosazné nebo kombinované mosazné a dřevěné ručičky.

Designové nástěnné hodiny MERLIN u nás najdete v různých velikostech a materiálových kombinacích vždy s ořechovými ručičkami. Zajímavým detailem je možnost zvolit čtyřbodové nebo dvanáctibodové zhotovení minimalistického ciferníku. Pokud místo podélných struktur dáváte přednost strukturám zaobleným, prohlédněte si model RODÓN s ciferníkovými body z chromované oceli a lakovanými nebo leštěnými ocelovými ručičkami. Ty lze vybrat v různých barevných odstínech včetně trendy červené! Nemůžete se rozhodnout? Možná vás osloví nástěnné hodiny MIXTO účelně kombinující podélné i bodové kovové prvky ciferníku s lakovanými barevnými nebo dřevěnými ručičkami.

Humorný nápis dodává soudobý šmrnc moderním kukačkám Q01 s robustním boudičkou z lakovaného dřeva a nepostradatelným kyvadlem. Vlastní deštný prales do vašeho interiéru vnesou svěží kukačky AMAZON s hnědým, černým nebo bílým dřevěnýn rámem vyplněným prezervovaným mechem. Své hnízdečko uvnitř organické změti našel zpěvný ptáček, bez kterého si svůj den už nedokážete představit! Proč by však čas nemohlo ohlašovat i společensky nepřizpůsobivé kuře? V kukačkách FREEBIRD PUNK se bude pohupovat na kyvadle, holdovat alkoholu nebo sprejovat graffiti na lakovaný dřevěný domek, který si můžete vybrat v pěti barevných verzích.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení