Kukačky FATTI + IN LA

Cena za kus bez DPH
11 872 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 365CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 365
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

Originální kukačky FATTI + IN LA

S kukačkami FATTI + IN LA  budete mít zaručeně nejoriginálnější hodiny široko daleko. Vtipné a šokující hodiny jsou výtvorem Andrea Grattaroli ze Studia Kuadra. Kukačky nesou podnázev Move over a bit! (Uhni trochu), který naráží na přeplněné bidlo, na kterém je umístěno dvaadvacet dřevěných ručně vyrobených ptáčků. Dřevěný blok, na kterém jsou ptáčci umístěny, byl inspirován římskou budovy - každou hodinu se navíc můžete těšit na kukačku. Inspirativní koncept je poměrně jednoduchý, ale konečný výsledek je velmi elegantní.

Ciferník (černý nebo bílý) byl umístěn do spodní části hodin. Kukačky FATTI + IN LA  jsou vyrobeny ze dřeva lakováného netoxickou barvou. Zadní část hodin je z kovu vybaveného úchytkou na zavěšení, hodiny však nemusí být zavěšené, můžete také jednoduše položit na povrch. Kukačkový mechanismus na baterii má fotocitlivý senzor, který při absenci světla automaticky vypíná zvuk kukačky. Hlasitost zvuku kukačky můžete jednoduše regulovat, nebo ji dokonce úplně vypnout. Hodiny jsou dodávány ve dvou provedeních černé s bílými ručičkami nebo bílé s černými ručičkami.

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 600
Hloubka (délka) (mm) 120
Celková výška (mm) 140
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Istruzioni_2100.pdf
progetti_2100.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE