Hodiny CLOCK_CIRCLE

Cena za kus bez DPH
11 352 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 736CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
13 736
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

DESIGN:
Studio Kuadra
Studio Kuadra

Studio KUADRA založili v roce 2001 architekt Andrea Grottalori a designér Roberto Operti. Jedná se o mladé a multidisciplinární studio, které se zabývá architektonickým a grafickým designem,...

Designové hodiny Clock_Circle

Čtvercové hodiny z lišejníku

 

Ano, čtete dobře, hodiny Clock_Circle jsou vyrobeny z oceli a lišejníku. Málokterý doplňek přinese do vašeho interiéru tak svěží vzhled jako právě tento. Za originálním designem stojí Studio Kuadra ve spolupráci s inovativní světoznámou zahradnickou společností Verde Profilo. Výsledkem jsou hodiny jejichž design je jednoduše revoluční. Navíc vás nepotěší jen na pohled, ale i na dotek, jsou totiž krásně měkkoučké. Lišejník na hodinách také nepotřebuje žádné speciální podmínky ani přirozené světlo. Hodiny Clok_Circle jsou k mání jak v obdelníkovém a čtvercovém provedení. 

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800
Celková výška (mm) 200
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
progetti_2177.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Hodiny CLOCK_CIRCLE

Hodiny CLOCK_CIRCLE

Progetti13 616 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE