Hodiny COLGANTE mramorové

Cena za kus bez DPH
22 360 CZK
Cena za kus včetně DPH
27 056CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
27 056
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

Designové hodiny Colgante

Závěsné mramorové hodiny

Hodiny Colgante jsou jedinečné svým bezkonkurenčně moderním designem. Jednoduché tvary a kvalitní mramorový povrch z nich dělají kousek, který si zamilujete. Mramorové hodiny udělají z minimalisticky zařízeného interiéru hnízdo nadčasovosti a luxusu. Průměr hodin je 30 centimetrů, což je ideální pro jakýkoli prostor, nejlépe však pro střední nebo malé prostory. Tělo hodin je vyrobeno z mramoru, ručičky ze dřeva a kovu. Obruč je z mosazného nebo černého kovu. 

Jak správně pověsit hodiny 

Když máte v ruce vysoce kvalitní designový kousek, je třeba dbát na správnou manipulaci. Jednoduchý videonávod vám napoví, jak hodiny Nomon Colgante správně pověsit na zeď.  

Objevte svět elegantních hodin Nomon 

NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Španělský výrobce navrhuje vizuálně úžasné kusy, které jsou daleko víc než jen hodinami nebo doplňkem. Třemi hlavními charakteristikami hodin od NOMON jsou kreativita, design a technologie. Hodiny se hodí téměř do jakéhokoliv moderního prostředí, bez ohledu na kontext - výborně se budou vyjímat jak doma, tak v kancelářích nebo hotelích. Avantgardní design, originalitu a kvalitu ručně vyráběných hodin značky NOMON si zamilujete.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 680
Hmotnost produktu (kg) 4,2
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál mramor, kov
Průměr (mm) 300

Katalog
FT-COLGANTE.pdf
CATALOGUE_NOMON_HOME_2020.pdf
CATALOGUE_NOMON_CLOCKS_2020.pdf
3D prvky
COLGANTE_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny COLGANTE dřevěné
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE