Kvetináč MACETA Simple 80x69 - ocelově šedá

Cena za kus bez DPH
5 297 CZK
Cena za kus vrátane DPH
6 409CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 409
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
Výrobca:
VONDOM - logo

VONDOM - Avantgardný, inovatívny nábytok zo Španielska Mladý, inovatívny, dynamický a predovšetkým neprehliadnuteľný - taký je nábytok od spoločnosti VONDOM. Značka hrdo hlása "WE...

DIZAJN:
Studio Vondom
Studio Vondom

Vondom je životný štýl, spôsob bytia. Táto španielska spoločnosť založená v roku 2006 povýšila plast na plnohodnotný materiál, z ktorého sa vyrábajú dokonalé a luxusné kusy nábytku. Navrhnuté a...

Ocelově šedý květináč MACETA Simple 80x69 cm

Jedinečné zázemí pro vaše rostliny

Minimalistický obal na květináč MACETA od španělského výrobce VONDOM vyrobený ze 100%  recyklovatelného polyethylenu je vhodný zejména do venkovních prostor, jako jsou terasy, zahrady a dvorky. Univerzální a minimalistický design skvěle doplní jak monotónní kancelářské terasy, tak i útulné zahrady. Originální květináč najdete v naší nabídce také v jiných velikostech a barevných provedeních. Jistě oceníte možnost kombinovat květináč s dalšími modely z kolekce MACETA. Kromě této základní verze v ní najdete svítící nebo samozavlažovací květináč ve stejném designu.

Pestrá kolekce květináčů MACETA

Designové květináče a obaly na květináč MACETA vyrábí společnost VONDOM na základě návrhů z vlastního studia. Modely v minimalistickém a elegantním designu dodají příjemnou a útulnou atmosféru zejména venkovním prostorům. Květináč z polypropylenu je velmi univerzální, působí robustně a vyniká vysokou odolností i proti slunečnímu záření. Přirozená struktura spolu s neutrálními barvami navíc vytváří dokonalou harmonii s okolní přírodou. Kolekci tvoří dva modely: květináč v několika velikostech a obal na květináč.

Řada MACETA nabízí také samozavlažovací provedení květináče a variantu se zabudovaným LED osvětelním, která se neokouká. Květináče můžeme kromě soukromých prostor doporučit do moderního hotelu, restaurací a barů včetně venkovních prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 800
Celková výška 690
Záruka 24
Žiaruvzdornosť Áno
Katalóg
vondom-revolution.pdf
4.pdf
2.pdf
3.pdf
1.pdf
VONDOM_GREEN.pdf
VONDOM_DAILY.pdf
3D prvky
6.dwg
12.3ds
10.3ds
9.3ds
8.dwg
7.dwg
11.3ds
5.dwg
Registrujte sa doprofizóny
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE