Služby

VÝROBA NÁBYTKU, ZASTOUPENÍ RENOMOVANÝCH DESIGNOVÝCH ZNAČEK, SLUŽBA ARCHITEKTA, REALIZACE

Bytové interiéry/

Vyrábíme a dodáváme kvalitní, moderní a designový bytový nábytek. Ložnice, obývací pokoje, předsíně, dětské a studentské pokoje a doplňky, jako jsou koberce, textilie a osvětlení. Dětský nábytek, nábytek do obývacích pokojů, do ložnic předsíní nabízíme nejen standardní, ale také Vám ho rádi vyrobíme atypicky dle Vašeho nebo společného projektu. Kromě nábytku prodáváme širokou škálu bytových židlí, křesel, sedacích souprav a jiných doplňků. Plastové, dřevěné, čalouněné a kovové židle, křesla a sedačky lze použít pro interiér i exteriér. Luxusní kožené sedací soupravy, sedačky, křesla a designová sofa splní očekávaní i nejnáročnějšího klienta.

Komerční interiéry/

Vyrábíme a dodáváme kvalitní standardní i luxusní kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla, kovový nábytek, paravány, sedací soupravy a sedačky, kancelářské stolní lampy a doplňky. Jsme specialistou na nemocniční a zdravotnické interiéry. Zdravotnický nábytek ALAX, lékařské, zdravotnické židle a křesla, nemocniční polohovatelná lůžka, vyšetřovací lehátka, kartotéky jsou vhodné pro kompletní vybavení interiérů prestižní nemocnice, kliniky, nebo ordinace lékaře. Obdobou je také seniorský nábytek, židle a křesla. Doplněn o speciální prvky, pečovatelská lůžka, noční stolky, seniorské židle a křesla, speciální šatní skříně. atd, a v kombinaci se zdravotnickým a kancelářským nábytkem se hodí pro domov důchodců, hospic, LDN. Školní a knihovnický nábytek ALAX je možné vidět v desítkách knihoven a škol v ČR. Design a vlastní výroba nás řadí k lídrům v oboru. Hotely, penziony, bary a restaurace jsou naši silnou stránkou. Nabízíme stovky kvalitních designových i klasických židlí, barových židlí, křesel, sedaček od renomovaných výrobců. Venkovní nábytek, plastové, kovové a ratanové židle, barové židle, křesla a sedačky jsou vhodné nejen do venkovních interiérů.

Služba interiérového designéra/

kompletní služba interiérového designéra v sobě zahrnuje barevné, materiálové a kompoziční řešení interiéru. Vše postupuje s ohledem na přání, potřeby a rozpočet klienta. Cesta spolupráce se odvíjí od konzultací, jejichž výstupem jsou varianty 2D a 3D návrhů a designové studie, vyústěním celého procesu je pak realizace interiéru.

Služba interiérového designéra / komplexní řešení designu interiéru / vývoj a realizace moderního interiéru


1. Design / návrh interiéru

Proces designu a realizace interiéru začíná intenzivní komunikací s Vámi, která má za úkol získat informace o Vašich představách a požadavcích.

2. Uzavření designu / návrhové části

Profesionální designéři Vám následně zpracují 2D, případně 3D návrhy a vizualizace, které jsou poté konzultovány až do výsledné finální podoby.

3. Podpis smlouvy na realizaci /

Po odsouhlasení skladby interiéru, optimálního barevného řešení, cenové nabídky a harmonogramu realizace je příprava projektu uzavřena a klient svoluje ke startu samotné realizace.

4. Stavební úpravy interiérů /

Některé situace vyžadují, aby se pro vstup kvalitního designu interiér stavebně připravil.

5. Výroba / individuální atypová tvorba/

Originální design vyžaduje speciální přístup a péči našich řemeslných dílen. Po čtvrtstoletí zkušeností zvládneme dodávku a výrobu typizovaného nábytku i individuální výrobu atypického designového nábytku.

6. Montáže interiéru /

Odborná montáž jednotlivých interiérových prků je prováděna řemeslníky se 100% precizností.

7. Předání interiéru /

Velké finále je uzavřeno předáním hotového interiéru k Vaší spokojenosti.

Po dokončení všech prací vás ještě neopouštíme. Jsme samozřejmě stále k dispozici pro pozáruční servis a jakákoliv Vaše další přání.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE