Stolička ABBRACCIO DELUXE - s ozdobnou podnožou

Cena za kus bez DPH
15 419 CZK
Cena za kus vrátane DPH
18 657CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 657
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Výrobca:
ACCENTO

Sedací nábytok ACCENTO Kvalitné sedenie z Talianska Perspektívny taliansky výrobca Accento ponúka sedací nábytok na domáce aj komerčné použitie. Kusy tejto značky sú väčšinou...

DIZAJN:
Gian Luca Tonelli / Davide Carlesi

Židle ABBRACCIO DELUXE s ozdobnou podnoží

Oddejte se pohodlí

Abbraccio je klasická židle jemných tvarů, která se díky svému nadčasovému designu hodí do jakéhokoliv druhu prostor. Ať už ji máte doma u jídelního stolu nebo v hotelové restauraci, všude bude okouzlovat svým povedeným minimalistickým designem a hlavně bezkonkurenčním pohodlím. Na univerzálnosti přidává i fakt, že si ji můžete naprosto přizpůsobit svým vlastním požadavkům a vkusu. Ozdobná podnož je k mání v několika odstínech bukového dřeva, čalounění lze udělat látkou nebo kůží. K židli jsou dodávány i kluzáky. 

Kolekce ABBRACCIO

Jak můžete tušit z měkkého vizuálu všech židlí z kolekce, máme co dočinění s královským pohodlím. To, že je bezkonkurenční pohodlí hlavním atributem celé kolekce, můžeme odvodit i z názvu Abbraccio, což znamená italsky objetí. Měkké polstrované sedadlo doplněné opěrákem nás totiž obklopuje, jako bychom byli v pevném vřelém objetí. Židli můžete mít v několika provedení, na výběr máte z různých druhů podnoží a tvarů opěráku. Čalounit můžete látkou nebo kůží. 

Accento - Kvalitní sezení z Itálie
 

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 530
Hĺbka 600
Celková výška 820
Výška sedadla 460
Záruka 24
Objem balenia 0,35
Materiál buk, látka/kůže
Spotreba látky/koža 1,50/2,81 při objednávce min. 4 ks
Hmotnosť balenia 9
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty