Malý vozík s horními madly a s dvoma kôši

Cena za kus bez DPH
14 064 CZK
Cena za kus vrátane DPH
17 017CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 017
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 

Malý vozík s horními madly a se dvěma koši 

Více úložného prostoru

Malý vozík s horními madly a se dvěma koši je bezespárově svařen z trubek z nerezové oceli. Dvě patra vozíku jsou osazena koši z nerezového drátu o rozměru 64 x 34 x 20 cm, poskytují tedy dostatek úložného prostoru pro všechny nástroje a pomůcky, které potřebujete mít vždy po ruce. Pro jednodušší manipulaci je osazen pryžovými kolečky o průměru Ø 75 mm s ochranou proti namotávání nití  a zároveň se pyšní praktickými rozměry 85 x 43 x 89 cm.

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 850
Hĺbka 430
Celková výška 890
Balenie 1
Záruka 24
Materiál nerez
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty