Nástrojový nastaviteľný stolík s plynovou pružinou

Cena za kus bez DPH
19 483 CZK
Cena za kus vrátane DPH
23 574CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
23 574
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 
prosím zvoľte

Nástrojový stavitelný stolek s plynovou pružinou 

Variabilní a praktický

Pracovní plocha nástrojového stavitelného stolku s plynovou pružinou je tvořena vyjímatelným nerezovým tácem. Plocha je výškově stavitelná od 80 do 120 cm a stranově natočitelná. Výšku a natočení lze přestavit ručně po uvolnění aretace nožním pedálem, kdy je pracovní plocha uvedena do pomalého pohybu směrem vzhůru působením plynové pružiny umístěné v noze stolku. Po přestavení se poloha nožním pedálem opět zaaretuje. Pro jednodušší manipulaci je osazen kolečky a nabízen je v několika velikostech.

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 700 / 730
Hĺbka 410 / 530
Celková výška 800 - 1200
Balenie 1
Záruka 24
Materiál nerez
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty