CUREM C 3500 - hypoalergénny matrac z pamäťovej peny

 
Výrobca:
TROPICO - logo

TROPICO – Najväčší výrobca českých matracov Spoločnosť TROPICO vlastní firma Hilding Anders Česká republika a.s. V súčasnej dobe je najväčším výrobcom matracov a doplnkov pre zdravý spánok...

Hypoalergenní matrace z paměťové pěny CUREM C 3500

Vysoce kvalitní hypoalergenní matrace z paměťové pěny se sedmizónovým ortopedickým jádrem. Pohodlná paměťová matrace s třívrstvou konstrukcí 2 vrstev paměťové a 1 vrstvy pružné antibakteriální pěny CuremfoamTM, která pevně podpírá, odlehčuje a kopíruje tělo v každé poloze a tím poskytuje maximální komfort, uvolňuje napjaté svalstvo a ulevuje od stresu. Praktická a pohodlná matrace využívající inteligentní paměťovou technologií IQCOMFORT, která optimalizuje tuhost matrace dle hmotnosti uživatele.

K dispozici v množství velikostních variant. Možnost objednání atypických rozměrů za příplatek.

Funkční dvojdílný potah ze směsi viskózy (přírodní vlákna s vynikajícím odvodem vlhkosti) a polyesteru (odolnost) napomáhá regulaci tělesné teploty. Pevný, antibakteriální a snadno udržovatelný, pratelný při 60°. Spodní část dvojdílného potahu je protiskluzová (pratelná při 40°) a umožňuje použití matrace i s kontinentálními systémy. 

Výška:22 a 25 cm.

Maximální nosnost: 130 kg

 


Šířka 800-1000
Hloubka 1900-2000
Celková výška 220
Balení 1
Záruka 120
Katalóg
Curem 2018 CZ - akcni letak.pdf
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE