Stolička LITE čalúnená, stohovatelná

 
Výrobca:
OFFECCT

Švédsky dizajnový nábytok OFFECCT Minimalistické interiéry s tradíciou Spoločnosť Offecct pochádza zo samého srdca Švédska - z komunity s dlhou a slávnou remeselnou tradíciou v...

DIZAJN:
Johan Ridderstråle and Mats Broberg
Johan Ridderstråle and Mats Broberg

Mats Broberg a Johan Ridderstråle sú kreatívni kolegovia pracujúci v zmiešanej architektonickej a dizajnérskej praxi v Štokholme vo Švédsku. Snažia sa dizajnu dodať emocionálnu hodnotu, ktorá...

Stohovatelná čalouněná židle LITE

Praktičnost a jednoduchost

Chystáte se chytře vybavit vzdělávací zařízení nebo interiéry kanceláře tak, aby všichni měli pohodlí, ale nábytek byl zároveň účelný? Židle LITE vás potěší svým elegantním tvarem. Skořepina ze stlačené dýhy je doplněna chromovou podnoží. Čalounění je opatřeno zipem, lze ho tedy sejmout a jednoduše vyčistit. Tento model lze stohovat až do 15 kusů. V případě, že židli zrovna nepoužíváte, její uskladnění je velmi snadné. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rozměry: 51 x 54 x 78 cm (šířka x hloubka x výška), výška sedáku - 45 cm

Kolekce pro vybavení univerzit i kanceláří

Stockholmské duo designérů Broberg & Ridderstråle vytvořilo sérii funkčního nábytku Lite tak, aby splňovala nároky vysoce zatížených prostor jako jsou zasedací místnosti, učebny nebo přednáškové haly. Stohovatelné židle poskytují dostatek prostoru po pohodlné sezení, ale zaberou minimum prostoru. V nabídce jsou varianty s područkami či bez nich, laminátové nebo čalouněné provedení a mnoho barevných verzí. Pomocí speciálního zařízení lze židle dokonce propojit. Kolekce je doplěna skládacím stolem. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 510
Hĺbka 540
Celková výška 780
Výška sedadla 450
Hmotnosť 6
Záruka 24
Objem balenia 0,40
Materiál chrom, látka
Spotreba látky/koža 0,67
Hĺbka sedadla (mm) 420
Katalóg
6-Möbelfakta_Lite_EN.pdf
Lite_Chair_Armchair_Offecct_EN.pdf
Offecct-News-2020.pdf
3D prvky
Lite_AutoCAD_2D.zip
Lite_AutoCAD_3D.zip
Lite_Archicad.zip
Lite_Revit.zip
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty