Naše showroomy


Přijďte nás navštívit do jednoho z našich dvou showroomů nebo vzorového bytu na Karlíně, kde si můžete vyzkoušet vystavený nábytek a prohlédnout si katalogy a vzorky. Naši vyškolení specialisté jsou tu pro vás každý všední den a rádi vám pomohou s výběrem nábytku i doplňků jak do bytu, tak do kancelářských, restauračních i zdravotnických prostor.

Showroom Office Wave by Alax


V našem showroomu kancelářského nábytku najdete vše pro zařízení stylových kanceláří, domácích pracoven či zasedacích místností.
Výškově stavitelné stoly, ergonomické židle, akustické paravany i budky od značek Narbutas, Ld Seating, Caimi, Rim či Häg si můžete prohlédnout v budově Corso Karlín. Pro zajištění maximálního komfortu doporučuje si předem domluvit schůzku s našimi specialisty. 

Office Wave by Alax
Corso Karlín, Křižíkova 237/36C, Praha 9 - Karlín

Telefon: 601 132 492

Jak se k nám dostanete

 

Vzorový byt Urxova


Součástí showroomu v ulici Urxova je i vzorový byt, který slouží jako inspirace pro architekty či klienty, kteří si právě zařizují bydlení. Designová ložnice je vybavena produkty od italské značky Novamobili, kterou doplňuje osvětlení od Masiero a doplňky Adriani e Rossi. V obývacím pokoji a jídelně si můžete prohlédnout nábytek od Twils, MIDJ či Saba.

Vzorový byt Urxova

Urxova 2, Praha 9 - Karlín

Telefon: 601 132 492, 724 155 602

Jak se k nám dostanete