Nástrojový stolík SNNM-700

Cena za kus bez DPH
9 809 CZK
Cena za kus vrátane DPH
11 869CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 869
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 

Nástrojový stolek SNNM-700 

Ocelová kvalita

Pojízdný nástrojový stolek SNNM-700 se dvěma platy je vyroben z nerezových profilů a v horní části je opatřen dvěma madly. Odkládací plochy stolku tvoří horní lisované a spodní rovné nerezové plato, obě v leštěném provedení. Pro jednodušší manipulaci je osazen kolečky a zároveň se pyšní praktickými rozměry 70 x 48 x 96 cm.

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 700
Hĺbka 480
Celková výška 960
Hmotnosť 14
Balenie 1
Záruka 24
Materiál nerezová ocel
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty