Nástrojový stolík so zásuvkou SNLZ-640

Cena za kus bez DPH
10 080 CZK
Cena za kus vrátane DPH
12 197CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 197
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 
prosím zvoľte

Nástrojový stolek se zásuvkou SNLZ-640 

Praktický doplněk

Pojízdný nástrojový stolek SNLZ-640 se zásuvkou  je vyroben z ocelových lakovaných profilů, garantuje tedy stabilitu a dlouhou životnost. Odkládací plochy tvoří dvě nerezová plata, přičemž horní plato je lisované se zaoblenými rohy. Stolek slouží k odkládání a rozvozu chirurgických nástrojů a zdravotnického materiálu. Všechny nerezové odkládací plochy jsou v leštěném provedení a zatížitelnost nerezového plata je až 50 kg. Pro jednodušší manipulaci je stolek osazen kolečky a zároveň se pyšní praktickými rozměry 64 x 48 x 85 cm.


Nástrojový stolek má standardně bílou barvu RAL 9016, za příplatek lze vyrobit konstrukci v šedém provedení (RAL 7042).

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 640
Hĺbka 480
Celková výška 850
Hmotnosť 15
Balenie 1
Záruka 24
Materiál lakovaný kov, nerez
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty