Stôl Glossy Polyester - 130x130 cm

Cena za kus bez DPH
45 455 CZK
Cena za kus vrátane DPH
55 001CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
55 001
Dostupnosť: do mesiaca
ks
 
prosím zvoľte
MDF polyesterová deska
prosím zvoľte
Výrobca:
Kartell - logo

Kartell – umelý materiál s emočnými rysmi V roku 1949 v Miláne vzniká nová talianska firma KARTELL, ktorej pôvodným zameraním je výroba a predaj plastových komponentov pre automobilový...

DIZAJN:
Antonio Citterio
Antonio Citterio

Antonio Cittero se narodil v italském městě Meda v roce 1950. Svůj vlastní ateliér otevřel v roce 1972, ale studium architektury na Polytechnické univerzitě v Miláně ukončil teprve v roce 1975....

Luxusní stůl Glossy Polyester - 130x130 cm

Ideální kousek pro milovníky designu

Stůl Glossy vznikl díky spolupráci značky Kartell a designérů Antonia Citteria a Olivera Lowa. Tato univerzální řada stolů je typická svým unikátním elegantním designem. Křížové prvky podnože jsou spojeny s deskou stolu vyrobenou z laminátu odolného vůči poškrábání, z kameniny s mramorovou úpravou nebo z MDF polyesterové desky, která může být ve verzi se vsazenou deskou ze skla. Vybírat můžete z kulatých, čtvercových nebo oválných stolů, které jsou dostupné v několika zbarveních stolové desky. Podnoží může být ve zlaté či chromové barvě. Rozměr tohoto kousku je 130 x 130 x 72 cm (šířka x hloubka x výška). Vynikne jak v soukromém, tak komerčním interiéru. 

Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 1300
Hĺbka 1300
Celková výška 720
Hmotnosť 32,0 / 44,29
Objem balenia 0,237
Balenie 1
Záruka 24
Materiál deska: lakovaná MDF, nohy: chromová nebo zlacená ocel
Katalóg
Glossy.pdf
catalogue2019.pdf
Katalog Kartell 2021.pdf
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Špičkový dizajn
Stôl Glossy Marble - 118x118 cm
Doprava zadarmo
Špičkový dizajn
Stôl Glossy Glass - 192x119 cm
Doprava zadarmo
Špičkový dizajn
Stôl Glossy Marble - 195x120 cm
Doprava zadarmo
Špičkový dizajn
Stôl Glossy Marble - 120 cm
Doprava zadarmo
Špičkový dizajn
Stôl Glossy Laminated - 130x130 cm
Doprava zadarmo
Špičkový dizajn
Stôl Glossy Polyester - 190x120 cm
Doprava zadarmo
Špičkový dizajn
Stôl Glossy Polyester - 130 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE