Workshopy 

Na trhu s nábytkem se pohybujeme více než 30 let a za tu dobu jsme posbírali spoustu zkušeností, které bychom rádi předali dál. Právě proto jsme se rozhodli pořádat odborná školení pro architekty, prodejce a další specialisty v oboru. Pokud byste rádi získali nové zkušenosti v oblasti akustických řešení, kancelářského nábytku, ergonomie či v navrhování v programu pCON, pak jsou tyto workshopy pro vás jako dělané.

registrovat se na workshop

 

Proč si vybrat nás?

VÍCE NEŽ 30 LET ZKUŠENOSTÍ

DESIGNOVÉ PROSTORY V KARLÍNĚ

KONZULTACE I PO SKONČENÍ WORKSHOPŮ

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE PŘÍMO OD VÝROBCŮ

VŠECHNA ŠKOLENÍ JSOU BEZPLATNÁ

ZKUŠENÍ ŠKOLITELÉ Z OBORU

Témata a termíny

Bezplatný workshop: Akustika

  • 7. března, 11. dubna, 16. května

registrovat

Bezplatný workshop: Narbutas

  • 21. března, 25. dubna

registrovat

Bezplatný workshop: Výhody Profizóny

  • 29. února

registrovat

Bezplatný workshop: Program pCON

  • 18. dubna 2024

registrovat

Bezplatný workshop: Ergonomie

  • Termíny budou brzy vyhlášeny

chci být informován

Obsah workshopu

Momentálně nabízíme workshopy na několik témat, a to na akustická řešení, představení značky Narbutas, která se zaměřuje na výrobu ergonomického nábytku nejen do kanceláří, Výhody Profizóny a program pCON. Počet témat se ale bude rozšiřovat. Na každém workshopu se kromě pořádné dávky informací můžete těšit na drobné občerstvení a menší dárek. 

Akustická řešení


Mezi klíčové faktory moderního a pohodlného pracoviště patří akustická pohoda. Většina architektů a interiérových designérů při navrhování či rekonstrukci kancelářských prostor již počítá s použitím akustických prvků v podobě nástěnných, závěsných, stolních či stojacích panelů a paravánů. V našem workshopu zaměřeném právě na toto téma se dozvíte vše potřebné. Italská firma Caimi Brevetti patří k renomovaným specialistům v tomto oboru. 

více informací

 

Kancelářský nábytek Narbutas

Litevská firma Narbutas patří ke špičce v oboru moderního a inovativního kancelářského vybavení oblíbeného po celém světě. V rámci našeho workshopu vám zástupce této firmy Michael Baláš představí její vize, bestsellery i novinky. Také se dozvíte o opravdu bohatém portfoliu jednotlivých kategorií nábytku a doplňků. Patří mezi ně například výškově nastavitelné stoly, pohodlné pracovní i zasedací židle, akustické produkty, úložné systémy nebo třeba exekutivní nábytek. 

Více o workshopu

Výhody Profizóny Alax

V Alaxu se snažíme architektům i interiérových designérům co nejvíce zjednodušit práci. Proto jsme pro všechny specialisty v oboru vytvořili Profizónu, která členům přináší mnoho výhod. Chcete se dozvědět, jak co nejrychleji vytvořit cenovou nabídku pro klienty? Nebo kde přesně můžete stáhnout 3D modely, katalogy či další soubory? Nebo vás zajímá affiliate program, díky kterým může získat pěkné provize? Na všechny (a nejen tyto) otázky vám zodpovíme během našeho workshopu.

Více o školení

Program pCON

Znáte program pCON? Rádi byste se s tímto softwarem seznámili nebo si vylepšili vaše dosavadní znalosti? Pak přijďte na naše odborné školení, během kterého vám představíme základní práci s 3D modelováním, materiály a s knihovnou produktů od našeho partnera Narbutas. Naučíme vás, jak do vašeho modelu vkládat CAD modely v různých formátech, či jak využít modely přímo z online katalogů napojených na program pCON.

Více o školení

Školitelé

MGR. OTTO CABALA
Ředitel společnosti Alax

MICHAEL BALÁŠ

Country Manager Narbutas

MGR. MIROSLAV HAVEL
Obchodní ředitel Alax

VERONIKA ČERNOHORSKÁ, DiS.

Projektová manažerka