Cena za kus bez DPH
6 212 CZK
Cena za kus vrátane DPH
7 517CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 517
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Výrobca:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderný dizajnový nábytok z Dánska Dánska firma SOFTLINE vznikla v roku 1979. Patrí medzi lídrov v oblasti výroby moderného dizajnového nábytku, ktorý sa hodí k modernému...

DIZAJN:
Philip Bro
Philip Bro

Philip Bro Ludvigsen se narodil v roce 1962 a je absolventem Danmarks Designskole. Založil vlastní designérské studio, Philip bro design, v roce 1998. Ve své prozatím krátké kariéře navrhl...

Stolek STOK

Tento malý a půvabný stoleček je dobré mít vždy vedle sebe... Originální, lehký a mobilní stolek, který je mimořádně užitečný. Můžete jej umístit vedle křesla nebo pohovky a odložit si na něm hrnek s kávou, telefon, iPad či knihu, a mít tak svoje věci neustále po ruce. Skvěle funguje i jako odkládací stolek v chodbě či v hale nebo jako noční stolek v ložnici. Jeho štíhlé nohy a dynamický tvar působí pozitivně a budou stylovým oživením vašeho bytu či interiéru.

Něco málo o stolku...

Solitérní stolek s kovovou podnoží a lakovanou MDF deskou. Stolek je k dispozici v bílém nebo černém provedení. Díky charakteristické rukojeti se se stolky Stok snadno manipuluje a zabírají minimální prostor, protože jsou stohovatelné. 

Využití

Kam s ním?

Originální designový stolek STOK je praktickým kusem nábytku, který najde využití v každém typu prostoru. Jeho jednoduchý dynamický tvar se snese s moderním i klasickým nábytkem, takže ho lze snadno zakomponovat do zařízených interiérů jakéhokoli typu. Bude nepřekonatelný jako odkládací stolek v chodbách a halách či u relaxačních a odpočivných křesel. Jako konferenční stolek najde uplatnění v obývacích pokojích či v kancelářích. Je lehký a snadno se přenáší, takže ho lze využít i na veletrzích, výstavách, v kavárnách, restauracích či hotelech.

Šířka 400
Hloubka 400
Celková výška 640
Záruka 24
Žáruvzdornost Áno
Katalóg
STOK_EN.pdf
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE