BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT

Kvalitní vybavení pro práci


Rodinná společnost, která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce kancelářského nábytku a akustických řešení. To je firma Bejot specializující se na navrhování a implementaci kancelářských sedadel. Firma se vyznačuje dlouholetými zkušenostmi kombinovanými s inovativním přístupem v oblasti designu. Za tvorbu odpovídá tým polských a zahraničních designérů, který tráví stovky hodin navrhováním, konzultacemi a testováním každého produktu. Bejot se vyznačuje také nekompromisním přístupem k výběru surovin, které zaručují tu nejlepší kvalitu i výkon produktu.


 

Ergonomický a funkční nábytek BEJOT

Společnost Bejot tvoří nábytek, který je  plně ergonomický a funkční. Díky úzké spolupráci s vědeckými institucemi z oblasti akustiky a ergonomie firma získala jedinečné know-how pro výrobu plně ergonomického funkčního nábytku. Posláním společnosti je vytvořit harmonický vztah mezi člověkem a prostorem, ve kterém pobývá. Neméně důležitým cílem je pak zachytit krásu i v objektech denní potřeby tím, že se u jednotlivých produktů naváže dialog mezi formou a funkčností. Ve společnosti Bejot má člověk zásadní význam, prioritou jsou jeho potřeby, pohodlí a smysl pro estetiku. V moderním modelu práce je v popředí vytváření přívětivých prostor pro učení, práci a odpočinek.

 

Vznik značky BEJOT

Společnost Bejot vznikla v polské Mosině z malého tesařského obchodu Jerzyho Semeniuka, který se specializoval na výrobu dřevěné galanterie, stavbu ze dřeva a výrobu dřevěných prvků pro lampy. Postupem času se ale přetransformovala ve velkou stabilní společnost, byly navázány první obchodní kontakty v Itálii a České republice.

Zobrazit více
Bejot - home office offer 2020.pdf
Bejot - sustainability 2021.pdf
Bejot - collections 2022.pdf
Bejot - acoustic collections 2022.pdf
Bejot - post lockdown solutions 2020.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Ostatní
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ područek (židle)
Typ (věšáky, háčky)
Průměr (stoly)
Výška (barové židle)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Ostatní:
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ područek (židle):
Typ (věšáky, háčky):
Průměr (stoly):
Výška (barové židle):
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Mnoho tváří značky Bejot


Polskou značku si oblíbilo velké množství interiérových designérů a architektů, není tedy divu, že v dnešní době zdobí velké množství kanceláří, zasedacích místností či knihoven nejen v Polsku, ale ve spoustě dalších zemí. Přinášíme vám menší inspiraci, pokud byste potřebovali i vy vybavit vaše kancelářské prostory, neváhejte nás kontaktovatZobrazit více