Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Sedák
Typ materiálu
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Ostatní
Typ nábytku
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Typ materiálu:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Ostatní:
Typ nábytku:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Designové a funkční akustické výrobky NARBUTAS

Moderní kanceláře typu open space skýtají spoustu výhod. Může ale vznikat více hluku, rušivých elementů a vytrácí se soukromí. V našem katalogu najdete inovativní řešení v podobě akustických panelů a paravánů, nábytku nebo třeba telefonních budek od litevské značky NARBUTAS, která je opravdovým specialistou na poli vybavování velkých i malých kanceláří, firemních sídel i coworkingových center. Nástěnné i závěsné panely pohlcují zvukové vlny, stejně jako paravány na stůl nebo ve volně stojící variantě. Tento typ navíc poskytuje i vizuální soukromí, aniž by se ztratil kontakt s okolím. Akustický nábytek, boxy nebo telefonní budky zajistí soukromí při samostatné práci i schůzkách. U všech těchto produktů navíc lze vybírat z opravdu široké nabídky barev, tvarů i velikostí. Všechny kousky jsou vyrobeny z odolných a trvanlivých materiálů, které jsou navíc udržitelné. Potřebujete poradit s výběrem kancelářského nábytku a doplňků? Rádi vás přivítáme v našem showroomu v Praze!


Vyhledávejte akustická řešení od značky NARBUTAS snadno a rychle. Připravili jsme pro vás náš jedinečný filtr ALAX! Můžete s ním pohodlně selektovat kousky podle barev, materiálu, tvaru, cenového rozpětí i dalších specifikací. O výběru stylovýho kancelářského nábytku a doplňků se doporučujeme také osobně poradit s naším architektem. Pro tuto variantu nás neváhejte kontaktovat

Vyřešte zvukové i vizuální soukromí jednou pro vždy

Nemůžete se vy nebo vaši zaměstnanci v práci soustředit nebo vás ruší hovory ostatních kolegů? Míra produktivity a kreativity může v důsledku toho klesnout o několik desítek procent. Východiskem může být integrace akustických kousků nábytku a doplňků. V našem magazínu si můžete přečíst o tom, jak může být užitečná pokroková telefonní budka SILENT ROOM dostupná v několika velikostech, nastolit akustickou pohodu s těmi nejoblíbenějšími kolekcemi nebo nebo se nechat inspirovat ostatními články. Kromě funkčnosti tyto produkty nabízí i optické rozdělení místosti. V případě nástěnných panelů dokonce vytvoříte různé obrazce a mozaiky a již si nemusíte lámat hlavu s případnými dekoracemi. NARBUTAS myslí opravdu na všechno!

Zobrazit více