Vaše volby
Počet produktů  
Seřadit  

Moderní hotelový nábytek

od předních evropských výrobců. Přizpůsobíme se Vašim potřebám. Nabízíme komplexní řešení. Máme vlastní nábytkovou řadu ALAXSPA.

Moderní hotelový nábytek ALAXSPA, který Vám nabízíme, je vyráběn na základě návrhu architekta standardně z laminované dřevotřísky. Můžeme ho zhotovit také z dýhy nebo z lakované MDF. Kromě hotelového nábytku ALAXSPA v naší nabídce najdete i také hotelové sestavy, které jsme navrhovali a vytvářeli pro různé hotely na zakázku.
Mimo toho Vám nabízíme také hotelové sestavy také od zahraničních dodavatelů, které jsou na dotaz. Máte možnost si objednat kompletní sestavu, kterou vidíte na ilustrační fotografii, nebo si vybrat jen určité prvky. Nábytek v jednotlivých hotelových sestavách mezi sebou designově ladí.
Společnost ALAX navrhne a vyrobí hotelové skříně, stoly, křesla, postele i čela postelí, kufrboxy, botníky atp. 
Nabízíme Vám kompletní servis - od konzultace a návrhu architekta až po finální realizaci zahrnující montáž a instalaci.

Zobrazit více
Doprava zdarma
Komoda zásuvková SPA 90
Doprava zdarma
Botník s policí SPA 50
Doprava zdarma
Věšáková stěna SPA 80
Doprava zdarma
Věšáková stěna SPA 3L
Počet produktů  

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE