Koupelnové a WC doplňky

Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Ostatní
Tvar (zrcadla)
Typ (zrcadla)
Typ (dekorace a doplňky)
Vaše volby
Barva:
Provedení kovu:
Ostatní:
Tvar (zrcadla):
Typ (zrcadla):
Typ (dekorace a doplňky):
Počet produktů  
Seřadit  

Vybavení pro stylovou koupelnu a WC

Koupelnu a WC, kde se budete cítit dobře, dělají zdánlivé drobnosti. Tyto místnosti musí být funkční, pohodlné a pokud i dobře vypadají, máte vyhráno! Sestavili jsme pro vás katalog produktů, které by ve vaší koupelně a WC rozhodně neměly chybět. Najdete u nás zrcadla, sprchy nebo různé držáky na ručníky a další příslušenství. To vše samozřejmě v prvotřídní kvalitě a neotřelém designu od renomovaných evropských výrobců, jako jsou MYYOUR, BLOMUS, nebo KARTELL. Vybrat si můžete jak moderní stylové kousky, tak nadčasové elegantní výrobky v mnoha kombinacích barev i materiálů. Potřebujete poradit s výběrem zařízení do koupelny a na WC? Těšíme se na vás v našem showroomu v Praze!
Rádi byste si vybrali něco hezkého do koupelny nebo na WC? Výběr vám usnadní chytrý filtr ALAX! Dokáže totiž snadno vyhledávat výrobky do koupelny a na WC podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru stylovéhozařízení do koupelny a na WC se můžete osobně poradit také s naším architektem. Pro naplánování schůzky nás neváhejte kontaktovat

I zdánlivě obyčejná věc denní potřeby jako je třeba kosmetické zrcadlo, kelímek na kartáčky, mýdlenka nebo držák na ručník může mít styl. Dáváte přednost hravým barvám nebo se vám líbí elegantní minimalismus? U nás najdete trochu od každého. Plastové, keramické, kameninové nebo nerezové doplňky odolávají vlhkosti a díky špičkové kvalitě vydrží spoustu let. Vybavte koupelnu tak, abyste z ní vždy odcházeli dobře naladěni!

Zobrazit více