Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Provedení kovu
Barva
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Průměr (stoly)
Výška podnože (stoly)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Provedení kovu:
Barva:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Průměr (stoly):
Výška podnože (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  

Kvalitní kancelářské stoly

od předních evropských firem (NARBUTAS, Interiér Říčany atd.) z lamina i dřeva dostupné online v různých barvách a rozměrech.

Kvalitní a dostatečně velký kancelářský stůl je nezbytností. Účelně a dobře zařízené pracovní prostředí v kanceláři ovlivňuje styl práce a je jedním z předpokladů dobré výkonnosti zaměstnanců.
Nabízíme stovky kancelářských stolů v různých rozměrech. Volbou materiálu a barvy stolové desky a podnože, popř. dovybavením elektrifikací kancelářský stůl lépe přizpůsobíte vlastním potřebám.
Nejčastěji se v naší nabídce objevují kancelářské stoly s deskou z lamina a kovovou podnoží. Také tu najdete kancelářské stoly s pracovními deskami vyrobenými z dýhy, skla nebo plastu. Nabízíme i modulové i výškově stavitelné kancelářské stoly.

Nabídka kancelářských stolů

Pro jednodušší orientaci v sortimentu kancelářských stolů na našem e-shopu můžete využít pokročilý filtr, ve kterém můžete snadno definovat vlastní požadavky (materiál, výrobce, cena, atd.).
Firma ALAX se kromě prodeje designového kancelářského nábytku zabývá také navrhováním interiérů kanceláří. Máme vlastní tým architektů, kteří s Vámi individuálně proberou Vaše požadavky a navrhnou řešení interiéru na míru.

Vybíráme kancelářský stůl

Při výběru kancelářského stolu je důležité, abyste se zamysleli nad tím, co od něj požadujete. Měli byste vědět, jakou výšku stolu, velikost pracovní desky a materiál zvolit, aby stůl vyhovoval Vašim požadavkům.

  • Abyste se při práci cítili pohodlně, je důležité zvolit vyhovující výšku kancelářského stolu podle Vašich proporcí. Měli byste počítat s dostatečným prostorem pro nohy, což je minimálně 60 centimetrů. Pracovní deska kancelářského stolu by se měla pohybovat ve výšce od 62 do 82 cm. Průměrná ideální výška stolové desky pro ženu je kolem 65 cm, pro muže o 10 cm více.
  • I požadavky na rozměry pracovní desky se budou jednotlivě lišit s ohledem na vykonávané povolání. Minimální rozměry desky kancelářského stolu by měly být zhruba 120 x 80 cm, doporučuje se 160 x 80 cm. Pokud potřebujete dostatek místa pro dokumenty a další potřeby, mohl by se Vám hodit rohový stůl.

Materiály kancelářských stolů

  • Laminované kancelářské stoly

Kancelářské stoly se nejčastěji vyrábějí z laminované dřevotřísky, popř. z masivu. Laminované stolové desky se kvalitativně stále více přibližují masivu. Jsou pevné a odolávají nečistotám.

  • Dřevěné kancelářské stoly

Masiv lze považovat za nestárnoucí materiál díky jeho jedinečnosti a také pro jeho pevnost a odolnost.

  • Plastové a skleněné kancelářské stoly

Zobrazit více
Doprava zdarma
-10%
Pracovní stůl NOVA U 120x70

Pracovní stůl NOVA U 120x70

NARBUTAS4 031 CZK3 627 CZK
Doprava zdarma
Výškově stavitelný stůl Alfa Up 800x1800

Výškově stavitelný stůl Alfa Up 800x1800

Interiér Říčany19 469 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Stůl SLIM OFFICE

Stůl SLIM OFFICE

SOVET45 932 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Stolek TRITOS

Stolek TRITOS

NOTI6 072 CZK
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE