Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ nábytku
Typ postelí
Velikost (rošt postele)
Typ (dekorace a doplňky)
Ostatní
Vaše volby
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ nábytku:
Typ postelí:
Velikost (rošt postele):
Typ (dekorace a doplňky):
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní dětské postele pro malé i větší

V našem katalogu objevíte klasické i rostoucí postýlky pro miminka, které se přizpůsobí tomu, jak vaše dítko roste. Vyberte si tu pravou postýlku od renomovaných evropských výrobců, jako jsou ČILEK, MAGIS, PALI nebo NIDI. Nechybějí tu designové dětské postele pro milovníky rychlých aut, pirátských lodí a letadel, ani postele pro dívky, kterým se líbí romanticky laděné interiéry. Najdete zde i elegantní postele vhodné do studentského pokoje. Nabízíme různé velikosti, které jsou vhodné i pro děti od dvou let. Některé dětské postele v našem e-shopu poskytují i místo pro přespání kamarádů dětí díky výsuvné matraci. Dále nabízíme dětské palandy se spoustou volitelných doplňků, které ušetří místo v případě, že děti sdílejí stejný pokoj. S výběrem dětské postele vám rádi pomůžeme přímo v našem showroomu v Praze!
Orientaci v rozsáhlém portfoliu designových dětských postelí vám usnadní náš důmyslný filtr. Můžete v něm jednoduše vyhledávat dětské postele podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru těch správných kousků se můžete osobně poradit také s naším architektem. Pro sjednání schůzky kontaktujte naše specialisty. 

Investice do kvalitní postele se vyplatí

Děti tráví spánkem spoustu času, a tak je velmi důležité zajistit kvalitní spaní. Správná postel i matrace může ovlivnit fyzické i psychické zdraví, proto doporučujeme do těchto kousků dlouhodobě investovat. Volit můžete jak stylizované postele s nebesy, ve kterých se bude vaše malá princezna cítit jako v královské komnatě či kousek ve tvaru formule pro malého milovníka závodění. Hitem posledních let jsou také domečkové postele. Pokud hledáte udržitelnější design, vsaďte na neutrální provedení, které snadno obměníte povlečením nebo dalšími doplňky. Zvolíte-li větší velikost, postel pak vydrží klidně až do maturity. Spousta modelů také disponuje úložným prostorem, volitelnými bočnicemi nebo snímatelným čalouněným čelem, které v případě potřeby snadno vyčistíte. Nechte se inspirovat stylovým klučičím i holčičím pokojem v našem magazínu

Zobrazit více