Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ nábytku
Typ postelí
Velikost (rošt postele)
Typ (dekorace a doplňky)
Ostatní
Vaše volby
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ nábytku:
Typ postelí:
Velikost (rošt postele):
Typ (dekorace a doplňky):
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Oblíbené
Dětská postel auto BiTurbo 90x195 cm
Oblíbené
Patrová postel FLORA 90x200 cm
Doprava zdarma
Dětská modulová palanda BUNKY
Bočnice ROYAL

Bočnice ROYAL

ČILEK991 CZK
Oblíbené
Studentská postel FLORA 120x200 cm

Kvalitní dětské postele

pro miminka, školáky i teenagery od renomovaných evropských výrobců designového nábytku od firem ČILEK, PALI a MAGIS.

Nabídka dětských postelí na našem e-shopu je rozmanitá. Objevíte v ní klasické i rostoucí postýlky pro miminka, které se přizpůsobí tomu, jak Vaše dítko roste. Nechybějí tu designové dětské postele pro milovníky rychlých aut, pirátských lodí a letadel, ani postele pro dívky, kterým se líbí romanticky laděné interiéry. Najdete zde i elegantní postele vhodné do studentského pokoje.
Pro lepší orientaci v nabídce dětských postelí můžete využít filtr, kde si sami určíte, jaký nábytek hledáte, a to podle mnoha různých kritérií. Náš architekt Vám v případě zájmu rád poradí s výběrem vhodné dětské postele do konkrétního pokoje.

  • Dětské postele s výsuvnou matrací a palandy

Nabízíme designové dětské postele v různých velikostech, které jsou vhodné i pro děti od dvou let. Některé dětské postele v naší nabídce nabízejí i místo pro přespání kamarádů dětí díky výsuvné matraci. Máme tu i dětské palandy, které ušetří místo v případě, že děti sdílejí stejný pokoj.

  • Rostoucí dětské postele

Zařizujete-li pokoj pro miminko a kupujete do něj postýlku, máte možnost si vybrat takovou, která s vaším miminkem roste a vydrží mu až 12 let. Z postýlky s přebalovacím pultem se postupem času změní v dětskou postel, která navíc má ještě noční stolek. Design nábytku pro miminka je primárně uzpůsoben tomu, aby byl maximálně bezpečný. Působí elegantně a nadčasově, je laděn do světlých barev.

Zobrazit více
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE