Stránka je v přípravě. V případě, že hledáte nebo potřebujete produkty náležící této kategorii, napište nám na alax@alax.cz.

Budeme vás kontaktovat a následně Vám zašleme nabídku.


Děkujeme za pochopení. Tým ALAX


Moderní designové hotelové sestavy

V tomto katalogu najdete kompletní hotelové sestavy od předních zahraničních výrobců - moderní postele, skříně a další hotelový nábytek, který se k sobě hodí. Můžete poptat kompletní sestavu moderního hotelového nábytku, tedy všechny komponenty, které jsou zachyceny na ilustrační fotografii. Nabízíme vám však také možnost vybrat si jednotlivé prvky. Dále vám nabízíme službu našeho firemního architekta, který pro vás může navrhnout celkový interiér hotelového pokoje na míru do 3D vizualizace. Zajistíme vám také kompletní servis, tedy následnou montáž a instalaci nábytku. Nevíte si rady? Pomůžeme vám! Zastavte se na konzultaci v našem showroomu v Praze!


Používáte při vyheldávání v kategorii moderních hotelových sestav nábytku náš šikovný filtr ALAX? Pokud ne, vyzkoušejte s ním seřadit produkty podle barev, materiálu, ceny, výrobce a dalších vámi zadaných parametrů. O výběru moderní sestavy nábytku do hotelu se doporučujeme osobně poradit také s naším architektem.

Zobrazit více