Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Typ nábytku
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Barva:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Typ nábytku:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
-15%
Stomatologický kontejner 4xzásuvka 450x600x795 mm
Doprava zdarma
-15%
Stomatologický kontejner 5x zásuvka 450x600x795 mm
Doprava zdarma
-15%
Stomatologický kontejner 6x zásuvka 450x600x795 mm
Doprava zdarma
-15%
Stomatologický kontejner 7x zásuvka 450x600x882 mm
Doprava zdarma
Paraván Santiago

Paraván Santiago

TON15 241 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Noční stolek COMO

Noční stolek COMO

ADRIANI E ROSSI9 317 CZK

Kvalitní nemocniční nábytek

Zdravotnictví na úrovni

Nemocniční nábytek z ALAX nabídky je výsledkem mnohaletých zkušeností s vybavováním zdravotnických pracovišť. Nabízíme nábytek výhradně od předních výrobců z Evropy. V naší nabídce máme nemocniční nábytek vhodný do pokoje i pro převoz imobilních pacientů. Najdete u nás nemocniční elektrická a mechanická lůžka, noční stolky, transportní lehátka, víceúčelové vozíky a mnoho dalších věcí, které jsou ve zdravotnictví stěžejní. 


Zdravotnická nábytková řada  Alax Doktor

Pro zdravotníky jen to nejlepší

V polovině 90. let firma Alax začala postupně měnit svou strategii a specializaci. Díky novému progresivnímu přístupu Alax zahájil výrobu židlí pro zdravotnické účely, kterých do té doby byl velký nedostatek. „Na trhu chyběly bílé židle, které by zapadly do zdravotnického interiéru a které by byly čalouněné koženkou, tudíž snadno omyvatelné a dezinfikovatelné," vysvětluje ředitel společnosti Mgr. Otto Cabala. Od židlí vedl už jen krůček k výrobě dalšího nábytku, čímž vznikla první originální řada ALAXDOKTOR. 


Nábytek pro zdravotnická zařízení se většinou vyrábí z laminátu nebo kovu. V našem katalogu nabízíme širokou škálu nejrůznějšího zdravotnického nábytku - lékařské stoly, kontejnery a nebo skříně. Všechny produkty jsou pečlivě roztříděny do jednotlivých kategorií, prostřednictvím sofistikovaného filtru můžete dohledávat nábytek odpovídající Vašim potřebám. U části lékařského nábytku z naší nabídky si můžete vybrat z několika barevných variant. V Alaxu se kromě prodeje moderního lékařského nábytku věnujeme také jeho navrhováním. Neváhejte nás kontaktovat pro nabídku na míru. 

Lékařský nábytek na míru

Využijte naší profesionální péče a mnohaletých zkušeností

Nabízíme kompletní servis. Naši architekti Vám navrhnou sesternu, ordinaci nebo kancelář tak, aby se lékaři, sestry i pacienti cítili maximálně komfortně. Umíme přizpůsobit interiér tak, aby splňoval veškeré funkční nároky na snadnou údržbu a kvalitu zpracování.

Samozřejmostí jsou architektonické návrhy včetně půdorysných a prostorových náhledů, které umožní si prostor živě představit. Naši firemní architekti a projektanti připraví nabídku i v různých  kombinacích, vždy s maximálním ohledem na přání zákazníka. Po objednání Vám zdravotnický, lékařský nebo nemocniční nábytek přivezeme a smontujeme.

Zobrazit více
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE