Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ nábytku
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ nábytku:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní nemocniční nábytek

Zdravotnictví na úrovni

Nemocniční nábytek z ALAX nabídky je výsledkem mnohaletých zkušeností s vybavováním zdravotnických pracovišť. Nabízíme nábytek výhradně od předních výrobců z Evropy, jako jsou ROUSEK nebo PROMA. V naší nabídce máme nemocniční nábytek vhodný do pokoje i pro převoz imobilních pacientů. Najdete u nás nemocniční elektrická a mechanická lůžka, noční stolky, transportní lehátka, víceúčelové vozíky a mnoho dalších věcí, které jsou ve zdravotnictví stěžejní. 


Zdravotnická nábytková řada Alax Doktor

Pro zdravotníky jen to nejlepší

V polovině 90. let firma Alax začala postupně měnit svou strategii a specializaci. Díky novému progresivnímu přístupu Alax zahájil výrobu židlí pro zdravotnické účely, kterých do té doby byl velký nedostatek. „Na trhu chyběly bílé židle, které by zapadly do zdravotnického interiéru a které by byly čalouněné koženkou, tudíž snadno omyvatelné a dezinfikovatelné," vysvětluje ředitel společnosti Mgr. Otto Cabala. Od židlí vedl už jen krůček k výrobě dalšího nábytku, čímž vznikla první originální řada ALAXDOKTOR.

 


Nábytek pro zdravotnická zařízení se většinou vyrábí z laminátu nebo kovu. V našem katalogu nabízíme širokou škálu nejrůznějšího zdravotnického nábytku - lékařské stoly, kontejnery a nebo skříně. Všechny produkty jsou pečlivě roztříděny do jednotlivých kategorií, prostřednictvím sofistikovaného filtru můžete dohledávat nábytek odpovídající Vašim potřebám. U části lékařského nábytku z naší nabídky si můžete vybrat z několika barevných variant. V Alaxu se kromě prodeje moderního lékařského nábytku věnujeme také jeho navrhováním. Neváhejte nás kontaktovat pro nabídku na míru. 

Lékařský nábytek na míru

Využijte naší profesionální péče a mnohaletých zkušeností

Nabízíme kompletní servis. Naši architekti Vám navrhnou sesternu, ordinaci nebo kancelář tak, aby se lékaři, sestry i pacienti cítili maximálně komfortně. Umíme přizpůsobit interiér tak, aby splňoval veškeré funkční nároky na snadnou údržbu a kvalitu zpracování.

Samozřejmostí jsou architektonické návrhy včetně půdorysných a prostorových náhledů, které umožní si prostor živě představit. Naši firemní architekti a projektanti připraví nabídku i v různých  kombinacích, vždy s maximálním ohledem na přání zákazníka. Po objednání Vám zdravotnický, lékařský nebo nemocniční nábytek přivezeme a smontujeme.

Zobrazit více