Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Udržitelný produkt
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Udržitelný produkt:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní školní nábytek

Studenti a žáci stráví sezením ve škole mnoho času, a tak je důležité vybrat správné židle, lavice, počítačové stoly nebo skříně, kterými jsou obklopeni. Vše by mělo odpovídat náročným požadavkům a bezpečnostním parametrům. V našem katalogu najdete hlavně kvalitní kousky od české společnosti NOVATRONIC, ale třeba i modely rodinné firmy ALBA. Vybírat můžete z široké škály barevných provedení laminátového nábytku. Tak vylaďte třídy, studovny, i laboratoře k dokonalosti a připravte posluchačům prostředí, ve kterém jim učení půjde jedna báseň.


Pro snadnější hledání využijte sofistikované filtry, ve kterých můžete upřesnit barvu, značku, rozměr, materiál či cenové rozpětí. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte osobně v našem pražském showroomu v Karlíně. K dispozici jsou i služby našeho architekta

Jak vypadá moderní škola?

Doby unifikovaných školních prostor jsou dávno pryč. Důkazem, že doba jde dopředu a žáci a studenti si mnohdy mohou užívat designově vybavených tříd, tělocvičen i společných interiérů, je například budova AMOS na Praze-západ nebo unikátní dívčí škola v poušti Thár. V našem magazínu Alaxmag se můžete nechat inspirovat nejen moderními školami, ale i jinými architektonickými stavbami. Najdete zde také mnoho tipů na vybavení domácnosti a seznámíte se s oblíbenými značkami nábytku.

Zobrazit více