Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ (dekorace a doplňky)
Udržitelný produkt
Vaše volby
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ (dekorace a doplňky):
Udržitelný produkt:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Designové květináče pro vaše rostliny


Pokojové květiny, menší dřeviny nebo třeba kaktusy či bonsaje. Všechna zeleň dokáže prostory zkrášlit, zútulnit a dodat jim novou energii, a proto máme v našem e-shopu i spoustu druhů květináčů. V našem portfoliu najdete stovky překrásných kousků od renomovaných firem jako jsou Vondom, Plust, Serralunga, MyYour nebo třeba Slide. Všechny se pyšní kvalitním provedením a špičkovým designem a kromě klasického provedení nabízíme také samozavlažovací květináče nebo kousky s osvětlením, které můžete využít také jako designový doplněk.


U velké části nabízených designových květináčů máte možnost zvolit barevné provedení, materáil nebo třeba velikost. Některé květináče jsou díky své velikosti vhodné spíše pro květiny, do jiných se bez problému vejde menší dřevina. Prostřednictvím sofistikovaného filtru na našem e-shopu snadno dohledáte květináč odpovídající Vašim požadavkům na barvu, materiál a další vlastnosti. V rámci našich služeb poskytujeme také konzultaci s architektem, 3D vizualizaci a následnou realizaci. Navštivte nás v showroomu v pražském Karlíně nebo nás kontaktujte v případě jakýchkoli dotazů. 

Pokojové i venkovní rostliny si najdou své místo úplně všude. To platí i pro veřejné prostory. Ať už podmínky umožňují použití živé flóry nebo je lepší volbou umělá varianta, dobře zvolený květináč vždy zeleň pozvedne ještě o úroveň výše. Přečtěte si náš článek o těch nejdesignovéjších květináčích. Hledáte-li ještě více inspirace, v našem magazínu Alaxmag si určitě své téma najdete. 

Zobrazit více