Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Ostatní
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Počet produktů  
Seřadit  
Špičkový design
Barový pult ICEBERG - DSBarový pult ICEBERG - DS

Barový pult ICEBERG - DS

PEDRALI38 078 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG34 160x88x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG34 160x88x114,6 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG46 220x88x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG46 220x88x114,6 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG52 420x118x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG52 420x118x114,6 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG64Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG64
Doprava zdarma
Recepční jednotka OVORecepční jednotka OVO
Doprava zdarma
Recepční jednotka LINEA LIN35Recepční jednotka LINEA LIN35
Počet produktů  

Designové recepční pulty

První dojem je důležitý a na recepci narazíme při příchodu do téměř jakéhokoli veřejného prostoru jako první. Proto je důležité vybrat správné vybavení, které bude perfektně korespondovat se stylem hotelu, wellness centra, knihovny, banky nebo třeba úřadu. V naší nabídce najdete kousky od předních evropských výrobců jako jsou PEDRALI, MDD, NARBUTAS nebo SLIDE. K dispozici máme velkou paletu barev a různých materiálů (lamino, dřevo, plast) a také nabízíme návrh atypického nábytku do recepce na míru. S ohledem na vaše požadavky a dispozice zhotovíme s pomocí našich architektů 3D vizualizaci a následnou realizaci. 


Orientaci v našem obsáhlém katalogu vám usnadní praktický filtr. S jeho pomocí můžete hledat nábytek i doplňky podle barvy, materiálu, výrobce, cenového rozpětí a dalších parametrů. Pokud si nevíte rady s výběrem těch pravých kousků, navštivte nás v showroomu v pražském Karlíně. Rádi vám poradíme, ukážeme vzorníky i katalogy a některé vystavené modely uvidíte naživo. Poradit se můžete i s naším architektem. Pro tuto možnost nás neváhejte kontaktovat

V našem katalogu kromě klasických kousků najdete i recepční pulty, které upoutají pozornost na první pohled. Například model DOMINO od značky NARBUTAS umožňuje kombinaci několika barev čelního čalounění a vytvořit tak opravdový originál. KANAL od výrobce SLIDE je zase dostupná ve svítící variantě, která upoutá na první pohled. Svítící modely nabízí i společnost VONDOM. Pro pohodlí personálu je pak možné recepce doplnit pohodlnými židlemi, osvětlením nebo třeba technickými prvky v podobě zásuvek nebo kabelových svodů.

Zobrazit více