Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Materiál - Sedák
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Ostatní
Průměr (stoly)
Typ (dekorace a doplňky)
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ (koše a popelníky)
Udržitelný produkt
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Výška (barové židle)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Materiál - Sedák:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Ostatní:
Průměr (stoly):
Typ (dekorace a doplňky):
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ (koše a popelníky):
Udržitelný produkt:
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Výška (barové židle):
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Designový kancelářský nábytek

Vybrali jsme pro vás exkluzivní nábytek do vaší kanceláře od prvotřídních evropských výrobců, jako jsou NARBUTAS, PEDRALI, DIEFFEBI nebo INFINITI. Kancelářské stoly v našem katalogu nabízejí různé rozměry a tvary. Volbou materiálu a barvy stolové desky, barvy podnože, popř. dovybavením elektrifikací si stůl můžete přizpůsobit. Kancelářské pracovní stoly jsou vyráběny zejména z lamina nebo dýhy. Jednací stoly jsou centrem každé zasedací místnosti. Měly by být reprezentativní a jejich vybavení musí být funkční. Mnoho jednacích stolů můžete též doplnit elektrifikací. Zásuvky, kabelové prostupy a elektrosvody ulehčí práci. Kancelářské skříně a kontejnery jsou vyráběny převážně z lamina a můžete si vybrat jejich barevné provedení. Nabízíme kvalitní kartotékové a zásuvkové kontejnery. Skříně mohou posloužit jako úložný prostor pro různé dokumenty a šanony, ale i oděvy nebo osobní věci. Nabízíme kancelářské skříně s dveřmi nebo policemi. Nevíte si rady s výběrem kancelářského nábytku? Rádi vám pomůžeme v našem showroomu v Praze!
Vyhledávejte nábytek do kanceláře snadno a rychle. Připravili jsme pro vás náš důmyslný filtr ALAX! Můžete s ním okamžitě pohodlně vyhledávat kancelářský nábytek podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru designového kancelářského nábytku se můžete také kdykoli osobně poradit s naším architektem, se kterým vám rádi zprostředkujeme schůzku. Neváhejte nás kontaktovat

Vše pro vaši pokrokovou kancelář

Pokroková řešení plná kreativity a funkčnosti vystřídala zastaralé systémy způsoby práce. Unifikované a neosobní kanceláře již ve velkých městech budete hledat jen těžko. Moderní firmy dbají i na stylové a funkční vybavení a potažmo na pohodu svých zaměstnanců. Nábytek by měl podporovat práci v týmu i o samotě, měl by zajistit zdravé sezené a nabídnout komfort v podobě technických vychytávek. Výškově nastavitelné stoly pro práci vsedě i vestoje, ergonomické židle, zabudované zásuvky nebo USB napájení ve stole usnadňuje práci a zvyšuje produktivitu. Litevská značka NARBUTAS je specialistou na vybavování všech typů kanceláří včetně domácích pracoven. Pokrokové telefonní budky SILENT ROOM, obrovská nabídka nástěnných i stojacích akustických panelů, paravánů na stůl nebo třeba multifunkčního nábytku pro dynamickou kancelář. To je jen zlomek toho, čím je možné interiéry společností a firem vybavit. Pokud právě zařizujete kancelář, nezapomeňte ani na vhodné osvětlení či relaxační zónu. Prostředí má vždy přímý vliv na náladu i výkonnost pracovníků. 

Zobrazit více