Šatny a šatní systémy

Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Barva dřeva
Ostatní
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Vaše volby
Barva:
Barva dřeva:
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Designové šatny pro vaše módní poklady

Chcete-li mít svoje oblečení přehledně naskládané před očima, uvažujte o pořízení šatny. Neuspořádané kupy v šatní skříni vás už nebudou trápit. Mít doma šatnu nebo šatní systém patří k současným trendům. Šatna se hodí do rodinného domu, ale i do bytu. Nabízíme kvalitní designové šatní systémy od renomovaných evropských výrobců. Využijete je v menších bytech i prostornějších interiérech. Čím větší šatna, tím lépe. Ideálním doplňkem do šatny je velké zrcadlo a posezení. Šatny se většinou zřizují u ložnic, přímo v ložnici, anebo blízko vchodových dveří. V menším bytě můžete šatnu vytvořit přímo pomocí policového systému a oddělit ji od zbytku místnosti paravánem nebo závěsem z těžké látky. S výběrem šatny nebo šatního systému vám rádi pomůžeme také přímo v našem showroomu v Praze!




Nevíte si rady s výběrem šatny nebo šatního systému? Výběr vám usnadní náš chytrý filtr. Můžete v něm snadno a rychle vyhledávat šatny a šatní systémy podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru toho pravého řešení se můžete osobně poradit také s naším architektem. Máte-li zájem o schůzku, kontaktujte naše specialisty. 

Jaké jsou výhody modulárních úložných prostor?

Expertem na šatní systémy plné polic, zásuvek, šatních tyčí a také variability designu je italská značka NOVAMOBILI. Otevřené varianty, posuvné nebo otevírací dveře, široká paleta barev i různé materiály. Vnitřní a vnější uspořádání si můžete zvolit přesně podle svých potřeb. Disponuje vaše garderoba spíše šaty a obleky na ramínkách? Nebo si rádi skládáte svetry do komínku či srolujete kalhoty do šuplíku? Nic z toho není problém. Šatna nebo modulární skříň pro vaše oblečení, kabelky i obuv může být vybavena také zrcadly, úložnými košíky, vnitřním osvětlením nebo dalšími zabudovanými vychytávkami. Teď už stačí jen se zamyslet nad všemi preferencemi a navrhování vysněné šatny může začít! Více o oblíbené značce si můžete přečíst v našem článku

Zobrazit více